Grupa “Urbix” 4.maijā prezentēs video klipu “Mirdzot šķēpiem” 4

“2021. gada 4. maijā grupa “Urbix” ar lepnumu un prieku prezentēs savu jauno video klipu “Mirdzot šķēpiem” no albuma “Laika dzeloņdrātīs”. Tā ir dāvana Latvijai, ik vienam no mums. “Mirdzot šķēpiem” ir viena no vispopulārākajām latviešu strēlnieku dziesmām, izpildīta dažādās versijās, bet roka aranžijā  - pirmo reizi.

Vēlamies sniegt emocijas klausītājiem apstākļos, kad nav iespējas tikties dzīvajos koncertos, ticot, ka stāsts un mūzika uzrunās daudzus no mums, īpaši šodien,” uzsver grupa.

Video tika filmēts Ziemassvētku kauju piemiņas vietā, grupai un iesaistītajiem aktieriem sniedzot īpaši autentisku sajūtu par vēsturē piedzīvotajām cīņām, cilvēka gara pārbaudījumiem un drosmi.

Režisors, operators un klipa veidotājs Jēkabs Vilkārsis par idejas tapšanu saka: “Mēs stāvam te šodien brīvi, bet cik daudz likteņu ir bijis jālauž, lai šo zemi sauktu par mājām. Cīņu par brīvību izjūtam arī šodien. Vai tā būs cīņa ar ienaidnieku, vai izcīnīta uzvara savā sirdī?”.

Grupas bundzinieks Juris Šenbergs: “Mūsu valsts dibināšana ir kā uzsākta stafete, kas atkārtoti tika nodota 1990. gada 4. maijā, un nu mēs katrs esam tās turpinātāji. Tās pamatā ir atbildība par savu ģimeni, savu bērnu nākotni, kas summējas atbildībā par valsts nākotni.”

Grupas “Urbix” sastāvā Normunds Štefenhagens – vokāls, Artis Apinis – ģitāra, Edžus Korsaks – bass, Juris Šenbergs – bungas, Egīls Krūmiņš – taustiņinstrumenti, Agris Siksna – ģitāra, aranžijas.

Paldies Jelgavas pilsētas pašvaldības Kultūras padomei, biedrībai “Latviešu karavīrs”, Latvijas kara un vēstures biedrībai “Saule un Zobens”, SIA “Rīgas Meži”, SIA “Urbix 2”.

Lai piepildās katra sapņi un ieceres, lai savs jumts virs galvas un mājas, kur atgriezties, kur tevi kāds gaida!

 

https://www.facebook.com/urbixofficial/

https://urbix.bandcamp.com/album/laika-dzelo-dr-t-s

https://www.instagram.com/urbix_official/

Foto: Dāvis Saksons

 

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Mechanic

Normund, izdomā kaut ko jaunu! Te jau ir viena grupa, kura apmāta ar purviem un strēlniekiem, un līdz viņu līmenim jums, čaļi, vēl tālu! Ejiet, veči, strādāt, nevis murgojat par lietām, par kurām jums nav nekādas sajēgas!

pirms mēneša, 2021.05.04 14:35

cilvēks

tev ar vienu grupu pietiek? Šaura gan tava kaste, pabāz bik galvu laukā, ieraudzīsi pasauli. Urbix - dziesma laba, vokāls kaitina.

pirms mēneša, 2021.05.04 20:51

Kultūra un izklaide