Jelgavā notiks attālināto skolēnu dziesmu un deju svētku norišu filmēšana

Ceturtdien, 15. jūlijā, Jelgavā notiks e-formāta Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku ceļa "Saulesvija" un vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas projekta "Radi rotājot" darbu izstādes filmēšana, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Jelgavas kolektīvu svētku ceļa "Saulesvija" filmēšanas pieturpunktiem ir izvēlētas  pilsētas nozīmīgākās un atpazīstamākās vietas. Jelgavas dziedošie, spēlējošie un dejojošie bērni un jaunieši būs pie Jelgavas pils, jaunrades nama "Junda", Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeja, Mītavas tilta, Pasta salas skaistākajās vietās un pie Latvijas pirmā prezidenta Jāņa Čakstes pieminekļa. Savukārt vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas projektā "Radi rotājot" Zemgales izglītības iestāžu audzēkņu darbus filmēs jaunrades namā "Junda". 

XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku pasākumi e-formātā notiek no jūlija līdz oktobra beigām. Svētku kopējo programmu veido 15 dažādas norises kora dziedāšanā, vokālajā mūzikā, instrumentālajā mūzikā, dejā, vizuālajā un vizuāli plastiskajā mākslā, folklorā, kas tiek iemūžinātas videoierakstos. Koncertu videostāsti, norišu videoklipi, intervijas, virtuāli sveicieni tiek izvietoti dažādās digitālās platformās, tajā skaitā vietnē www.nacgavilet.lv, un daļu no tiem pārraidīs Latvijas televīzija.

 

 

Foto: no arhīva 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide