Jelgavā sākusies pieteikšanās dalībai Piena paku laivu regatē 4

Augusta nogalē jau 19. reizi Jelgavā pulcēsies atraktīvākās kompānijas, demonstrējot savu izdomu Eiropā vienīgajā piena paku laivu regatē. Arī šogad spraigos sacensību notikumus vērosim pašā pilsētas centrā – Driksā. Pieteikties dalībai regatē ģimenes, draugi, kolēģi un mākslinieciskie kolektīvi aicināti līdz 16. augustam.

Piena paku laivu regate ir sacensības, kur komandas ne vien sacenšas ātrumā, bet arī demonstrē savu radošumu un saliedētību. Jautrāku pasākumu padara tas, ka laivas var darbināt tikai ar cilvēka spēka palīdzību. Domājot par nerealizētā iepakojuma otrreizēju izmatošanu un vienlaicīgi atbalstot vienu no atraktīvākajiem pasākumiem Jelgavā, galveno būvmateriālu,  komandām kopā izdalot 42 000 piena pakas, nodrošina  AS "Tukuma Piens", informē Jelgavas pašvaldības iestāde "Kultūra". 

Sacensībās tiks apbalvoti ne tikai ātrākie dalībnieki. Pēc žūrijas vērtējuma tiks pasniegtas naudas balvas septiņās nominācijās – "Unikālākā laiva" (regates GRAND PRIX balva), "Inovatīvākā laiva", "Treknākais piena plosts", "Kvalitatīvākais dizains", "Pilnīgs sviests", "Komanda ar spēcīgāko vēstījumu" un "Ātrākā laiva". 

Dalībnieku pieteikšanās līdz 16. augustam www.festivali.jelgava.lv , aizpildot elektronisko pieteikuma anketu. 

Ikviens dalībnieks, piesakoties regatei, apņemas ievērot valstī aktuālos Ministru kabineta izdotos noteikumus Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai". 

Kopā ar Piena paku laivu regati 28. augustā Jelgavā, Hercoga Jēkaba laukumā un skvērā aiz kultūras nama jau tradicionāli norisināsies Vispārējie Latvijas Piena, maizes un medus svētki, kā arī jau otro gadu pēc kārtas – Latvijas novadu siera diena.

 

Nolikums 

 

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Ilis

Vai tur ar dalībniekiem jābūt vakcinētiem?????

pirms 4 mēnešiem, 2021.07.10 15:36

Ibianskis

Bitīt matos! Tas mēsls vēl nav apnicies?

pirms 4 mēnešiem, 2021.07.10 19:24

Ju

Varēja jau kaut ko saprātīgāku izdomāt!

pirms 4 mēnešiem, 2021.07.10 20:25

Zoo

Man kā burkšķošai intravertai būtnei ar šitā hera pasen jau pieriebusies, tāpat kā smiltis, ledus uc figņa. Bet ir kam patīk, tad jau jaukiņi!
Visi uz pakām! :D

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.13 10:08

Kultūra un izklaide