Jelgavas muzikālie pilsoņi 2

Ar trim radošām tiešsaistes pārraidēm biedrība “Bērnu un jauniešu mūzikas klubs” (BJMK) sāk īstenot projektu “Muzikālie pilsoņi”. Projekta publicitātes koordinatore Santa Buša informē, ka līdz pat oktobra beigām Jelgavā un tās apkārtnē tiks organizētas radošas, iekļaujošas un ar mūziku saistītas aktivitātes. Tās paredzētas bērniem un jauniešiem ar dažādām sociālām iespējām, lai tādējādi stiprinātu sociāli atbildīgas un domājošas jauniešu kopienas veidošanos pilsētā. 
Pirmās projekta aktivitātes būs trīs radoša satura atbalsta pārraides tiešsaistē ar nosaukumu “Radošais izolators”, kur būs iespēja klausīties ar BJMK saistītu mūziķu iedvesmas stāstus un uzdot interesējošus jautājumus. “Pārraižu uzdevums ir iedvesmot jauniešus, sniegt padomus, kā saglabāt motivāciju muzicēt arī vienatnē, un atcerēties, ka arī pandēmijas apstākļos joprojām pastāv mažora skaņkārta,” skaidro publicitātes koordinatore, uzsverot, ka šīs aktivitātes mērķis ir veicināt jauniešu kopības sajūtu, saglabāt vēlmi muzicēt, kā arī atjaunot radošumu laikā, kad viss notiek attālināti.
“Radošā izolatora” pārraides būs iespējams vērot sociālā tīkla “Instagram” bjmkrock profilā. Pirmā pārraide notiks 5. martā pulksten 19, un tās viesi būs vienmēr dzīvespriecīgie grupas “Citi zēni” dalībnieki Toms Kagainis un Krišjānis Ozols. Nākamā pārraide sekos 12. martā pulksten 19, un tajā piedalīsies mūziķi Ervīns Ramiņš un Mārcis Vasiļevskis no grupas “Laime pilnīga”. 
Projekts “Muzikālie pilsoņi: sociāli atbildīga jauniešu kopiena Jelgavā” tiek īstenots ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu, un tajā ieplānoti dažādi pasākumi. Līdz oktobra beigām iecerētas piecas improvizācijas teātra darbnīcas par kritiskās domāšanas un pilsoniskuma tēmām, vides sakopšanas talku, brīvdabas festivālu, kā arī jau ievērību guvušie labdarības koncerti ar mobilo skatuvi piekabē.

Foto: publicitātes

Pievieno komentāru

Komentāri 2

jelgavietis

Jelgavas muzikālie pilsoņi varētu beigt pazemot savu pilsētu ar debilo "Mītavas alus" reklāmu.

pirms mēneša, 2021.03.05 18:26

Kultūra un izklaide