Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina uz jubilejas izstādi "Sauļus Kropis – 60: Baltijas grāmatu rakstu"

Jelgavas Lietuviešu kultūras biedrība "Vītis" un Lietuvas Republikas vēstniecība Latvijā aicina uz Sauļa Kropa jubilejas retrospektīvo izstādi "Sauļus Kropis – 60: Baltijas grāmatu rakstu", kas visu marta mēnesi būs aplūkojama Jelgavas pilsētas bibliotēkas Informācijas centrā, Akadēmijas ielā 26, informē bibliotēkas pārstāve Maija Rubauska.

Izstāde veltīta Lietuvas valsts proklamēšanas gadadienai un neatkarības atjaunošanas 30. gadadienai, kā arī mākslinieka 60 gadu jubilejai. Mākslinieku būs iespējams satikt arī klātienē – 11. martā pulksten 17 Jelgavas pilsētas bibliotēkā notiks svinīga izstādes atklāšana, kurā piedalīsies arī pārstāvis no Lietuvas Republikas vēstniecības Latvijā.

Sauļus Kropis ir pazīstams lietuviešu mākslinieks, fotogrāfs, Lietuvas Mākslinieku savienības loceklis, Nidas mākslinieku asociācijas "Tiltas" priekšsēdētājs, starptautisko Nidas glezniecības plenēru iniciators un vadītājs. Savā oriģinālajā, kontrastējošajā stilā un izpildījuma tehnikā S. Kropis piedāvā audeklus, kas ilustrē viņa radošo ceļu. Mākslinieks ar savu stilu un krāsas triepieniem runā par attiecībām starp cilvēkiem un dabu, kā arī skar vides harmoniju – pilsētu un jūru.

"Radošs cilvēks, pirmkārt, ir kultūras cilvēks", saka S. Kropis, kurš savā profesijā pastāvīgi meklē jaunus izteiksmes veidus, lai parādītu sabiedrībai apkārtējās pasaules skaistumu. Izstāde pārsteidz ar tehnikas, tēmu, pieeju un formu daudzveidību. Tā ir tikpat daudzpusīga, dinamiska un daudzslāņaina kā pats šo darbu autors. 

Foto: publicitātes

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide