Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas pilsētas bibliotēka un tās filiāles pārtrauc lasītāju apkalpošanu klātienē; grāmatas uz mājām neizsniegs

Ievērojot noteiktos pulcēšanās ierobežojumus valstī un ieteikumus maksimāli ievērot sociālo distancēšanos, Jelgavas pilsētas bibliotēka (JPB) un tās filiāles ir mainījušas savu darba laiku un lasītāju apkalpošanas kārtību, informē bibliotēkas pārstāve Maija Rubauska.

Sākot ar 16. martu, Jelgavas pilsētas bibliotēka un tās filiāles – Miezītes bibliotēka, Pārlielupes bibliotēka un bērnu bibliotēka “Zinītis” turpinās lasītājus konsultēt tikai neklātienē, pārtraucot apkalpošanu klātienē līdz turpmākajam paziņojumam. Bibliotēku darba laiks tiek noteikts no pirmdienas līdz piektdienai no pulksten  8 līdz 17, sestdienas un svētdienas – brīvdienas. Visi publiskie pasākumi bibliotēkās tiek atcelti līdz 14. aprīlim.

Līdz ar to grāmatas uz mājām netiks izsniegtas, un tas attiecas arī uz iepriekš veiktajām rezervācijām. Grāmatu atpakaļ nodošana tiks organizēta tikai ar grāmatu nodošanas kasti, kas atrodas blakus bibliotēkas ēkai, Akadēmijas ielā 26. Taču visām grāmatām nodošanas termiņi automātiski tiks pagarināti līdz 14. aprīlim. 

Bibliotēka aicina aktīvāk izmantot visus pieejamos e-resursus latviešu, angļu un vācu valodās: EBSCO, Britannica, News.lv, Periodika.lv, 3td-egrāmatu bibliotēka, Letonika  un citas. Ja ir nepieciešama palīdzība, lai piekļūtu šiem resursiem vai arī ir kādi citi jautājumi, iedzīvotāji aicināti zvanīt pa tālruni vai rakstīt e-pastu. Tāpat arī Jelgavas pilsētas bibliotēka mudina savus lasītājus sekot līdzi jaunumiem bibliotēkas mājaslapā un sociālajos tīklos, kur bibliotēka turpinās informēt par iespējām lasīt un klausīties grāmatas attālināti un sniegs citu informāciju par iespējām lasīt, izglītoties un kvalitatīvi pavadīt laiku attālināti.

Jelgavas pilsētas bibliotēkas un tās filiāļu kontakti attālinātajām konsultācijām:

Tālruņi: 63046587 un 63046713 (JPB),  63011829 (Pārlielupe), 63083151 (Miezīte), 63029093 (Zinītis)

E-pasti: abo@biblioteka.jelgava.lv, info@biblioteka.jelgava.lv, parlielupe@biblioteka.jelgava.lv, miezite@biblioteka.jelgava.lv,  zinitis@biblioteka.jelgava.lv.

Konsultācijas tiks sniegtas darba dienās, no pirmdienas līdz piektdienai no pulksten  8 līdz 17.

 

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide