Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī nākamajā sestdienā notiks atvērtā ekskursija kopā ar gidu

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina sestdien, 18. jūlijā, pulksten 11, iegādājoties biļeti Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa apskatei, doties iepazīt Torņa ekspozīcijas kopā ar gidi bez papildu samaksas.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JTRC) informē, ka tiek atsāktas regulāras ikmēneša atvērtās ekskursijas Tornī katra mēneša trešajā sestdienā pulksten  11, ļaujot ikvienam iepazīt vēsturiskās ekspozīcijas un noklausīties gida stāstījumu, kā arī saņemt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem.

Ekskursijas laikā Torņa deviņos stāvos kopā ar gidu var apmeklēt trīs ekspozīcijas, kurās iepazīt Jelgavu un tās vēsturi, izzināt pilsētas simboliku, Latvijas brīvvalsts pirmos prezidentus – zemgaliešus, Zemgales tautastērpus, kā arī Sv.Trīsvienības baznīcas vēsturi. Ekspozīcijas ir interaktīvas un ļauj līdzdarboties.

Torņa 9. stāvā var apskatīt mākslinieces Zitas Vēveres gleznu izstādi “Mirklis. Gaisma. Es”, bet kāpņu telpā apskatāma JRTC veidota fotoizstāde “Lielā iela un Čakstes bulvāris laika ritējumā”. Torņa skatu laukumā ir iespēja aplūkot Jelgavas pilsētas panorāmu – Jelgavas pili, Lielupes palienes pļavas ar savvaļas zirgiem, Pasta salu.

Ieejas maksa atvērtajai ekskursijai Tornī pieaugušajiem ir 2,50 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 1 eiro,  pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas. Plānotais ekskursijas ilgums ir viena stunda

Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus, apmeklētāji tiek aicināti ievērot 2 metru distancēšanos (izņēmums - personas no vienas mājsaimniecības, kuriem distancēšanās savā starpā nav jāievēro), kā arī Tornī tiks nodrošināta dezinfekcijas un roku higiēnas pieejamība.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide