Koncertzālē "Mītava" rādīs brīvdabas kino 8

Aicinot izbaudīt siltos un nesteidzīgos vasaras vakarus, brīvdabas koncertzāle "Mītava" Jelgavā visa jūlija garumā piedāvā brīvdabas kinoseansus. Jau no 13. jūlija ikviens varēs skatīt kinofilmas no visas pasaules, kas saņēmušas godalgas prestižākajos kinofilmu festivālos, informē Jelgavas pašvaldības iestāde "Kultūra”.

Ieeja kinoseansos, uzrādot derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, apliecinot vakcināciju pret Covid -19 vai tā pārslimošanu. Atrodoties teritorijā nav jāievēro distance un nav jālieto mutes un deguna aizsegs. 

Ieejas maksa 3 eiro. Biļetes nopērkamas visās "Biļešu paradīzes" kasēs un www.bilesuparadize.lv. Norises vietā biļetes nopērkamas, norēķinoties skaidrā naudā.

13. JŪLIJS / 22.30 (Otrdiena)

VASARAS SKOLA (The Workshop) / Francija 2017 / Drāma, romantika

Notikumi risinās Lasiotā, nelielā pilsētā netālu no Marseļas Francijas dienvidos, kura agrāk bija zināma kā turīga ostas pilsēta. Pēc kuģu piestātnes slēgšanas pirms 25 gadiem bezdarbs ir kļuvis par iedzīvotāju ikdienas realitāti. Uz vispārēja pagrimuma fona vasarā tiek sarīkots rakstniecības seminārs, lai septiņiem jauniešiem palīdzētu atrast darbu. Pieaicināto grupu vada pazīstama rakstniece Olīvija Dežazē, kas aicina dalībniekus rakstīt kriminālromānu. Semināru laikā arvien vairāk kļūst pamanāms jaunietis Antuāns. Viņš ir provokatīvs un agresīvs, pretojas visiem, tostarp Olīvijai. Turklāt viņa radītais kriminālromāns ir par aukstasinīgu masu slepkavību, ko gatavo stāsta galvenais varonis. Antuāns izprot slepkavu pārāk labi. Ar katru dienu Olīvijai jaunais rakstnieks sāk šķist arvien pievilcīgāks un bīstamāks. 

17. JŪLIJS / 22.30 (Sestdiena)

GLĀBJOT DZĪVOS (Réparer les vivants) / Francija, Beļģija 2016 / Drāma

Viss sākas rītausmā ar trim jauniem sērferiem bangojošā jūrā. Dažas stundas vēlāk atceļā uz mājām notiek negadījums. Simons tiek pieslēgts dzīvības uzturēšanas sistēmai slimnīcā Havrā, un viņa eksistence kļūst teju iluzora. Tajā pašā laikā Parīzē Klēra, bijusī orķestra vijolniece un divu pieaugušu dēlu māte, gaida orgānu transplantāciju, kas viņas dzīvei piešķirs otro elpu. Viņu ceļam starp dzīvību un nāvi līdzās stāv divas ārstu komandas, kuru ikdiena ir izaicinājumiem pilna. 

20. JŪLIJS / 22.30 (Otrdiena)

MAĢISKĀS NAKTIS (Notti magiche) / Itālija 2018 / Komēdija

Pagājušā gadsimta 90. gadi. Vakarā, kad noslēdzas Pasaules kauss futbolā, no Tibras izceļ kāda producenta līķi. Galvenie aizdomās turētie šīs slepkavības lietā ir trīs daudzsološi scenāristi. Filma, kurā “film noir” elementi ievīti satīriskā komēdijā, stāsta par itāļu kino Zelta laikmetu. 

23. JŪLIJS / 22.30 (Piektdiena)

CĪSIŅSUNS (Wienner-Dog) / ASV 2016 / Komēdija, drāma

Suns nav vainīgs. Četri stāsti, ko vieno cilvēcība, absurds, Amerika, ironija, neveiklība, mīla, nāve un… takšu šķirnes kucīte. Filmā skan Kloda Debisī sapņainā “Mēness gaisma” un Marka Šaimana “Takša balāde”. 

25. JŪLIJS / 22.30 (Svētdiena)

BALTA, BALTA DIENA (A White, White Day) / Islande, Dānija, Zviedrija 2019 / Komēdija, drāma

Nomaļā Islandes mazpilsētā dzīvo Ingimundurs – tēvs, vectēvs, atvaļināts policists un atraitnis. Laika plūdums neremdina sēras, kas viņu savalgojušas pēc sievas traģiskās nāves. Turklāt kāds nejauši uziets pavediens rada aizdomas par iepriekš nenojaustu nodevību. Vēlme noskaidrot patiesību kļūst par apdraudējumu sev pašam un tuvākajiem. 

25. JŪLIJS / 22.30 (Svētdiena)

LĒDIJA MAKBETA (Lady Macbeth) / Lielbritānija 2016 / Drāma, romantika

Lēdija Makbeta ir spēcīgs, skaists un ziņkārīgs dzīvnieks, kuru vada dziņas un apbrīnojami spēcīgi pamatinstinkti. Filma talantīgi pakļauj, vienu mirkli liekot izjust empātiju pret nepieredzējušo meiteni, par kuru ciniski ņirgājas viņas vīrs, bet jau drīz – būt lieciniekiem slepkavībai, ko varone iesāk emociju uzplūdā, bet pabeidz ar vēsu prātu. 

Kinoseansi tiek rīkoti atbilstoši dotajā brīdī aktuālajiem Ministru kabineta noteikumiem Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”. 

Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un/vai fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma. 

 

Foto: no arhīva un pašvaldības iestāde "Kultūra"

 

Pievieno komentāru

Komentāri 8

cilvēks

un ko? Palielījies, ka mīkstais esi? Jā ir stulbi, ka jāšķiro, #atlajstsajmu #vissirslikti. Tak ej sapotējies un miers. Ne jau tādēļ, ka uz kino gribi. Padomā vienkārši ar galvu, kādēļ vajag.

pirms 4 mēnešiem, 2021.07.11 10:35

Penālis

Labprāt aizietu...ja vēl tur būtu ko redzēt...

pirms 4 mēnešiem, 2021.07.11 10:49

ome-cilvekam

Kad doma ar galvu, tad dzivo citadak, nevis vakcinejoties.Man patik, ka VESELUS cilvekus pieregistre tresaja( vai nezin kura karta) ,dzivot atlauts tikai izslimojusajiem, vai sapotetajiem. Paldies Jums par IZCILIMEM komplimentiem, bet mikstie un stulbie( ta Jus nodevejat mus???) dzivos pec SAVIEM ieskatiem. Kapec tad ta stresojat pec savakcinesanas? Jus nesajat iepoteto virusu , ne ta?

pirms 4 mēnešiem, 2021.07.11 11:20

cilvēks

nu labi, iespējams, ka nav jēgas, bet piebildīšu. Jā stulbi un mīkstie. Jo neredz tālāk par to ka tiek šķiroti. Ja nevakcinēsies, tad jau pēc mēneša diviem no mūsu tikpat stulbās valdības tiks pieņemti tikpat vai vēl deb īlāki lēmumi c19 ierobežošanai. Visiem. Jo šoziem viņi pierādīja, ka nespēj. Un joprojām nespēj. Es arī principā neeju uz pasākumiem, kur jāuzrāda c19 sertifikāts, lai gan man tāds ir.
Mīkstie - visvairāk vakcinēties baidās tie, kas dzīvo metafiziskajā www infopasulē - neizglītoti, viegli ietekmējami cilvēciņi, kas iedomājas, ka viņu labklājība ir atkarīga no cenām lidlā un viadā, kas nesaprot, ka c19 vakcīna ir pile jūrā pret etilspirtu, nikotīnu, nitrodārzeņiem un plastmasas gaļas izstrādājumiem, ko viņi rij katru dienu un kas izraisa tās slimības, kas viņus nogalina saslimstot ar c19, gripu vai pat vienkāršu ars. Mīkstie, jo prioritāte ir lai tikai pašam būtu labi.

pirms 4 mēnešiem, 2021.07.11 14:29

sviesta snuķis

OMĪT, tā Tava iedomātā veselība ir stipri nosacīta - skaties, ka rudenī kāds domubiedrs Tev neuzšķauda!

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.14 16:02

3.14...

Šedevrs:
Lēdija Makbeta ir spēcīgs, skaists un ziņkārīgs dzīvnieks, kuru vada dziņas un apbrīnojami spēcīgi pamatinstinkti. Filma talantīgi pakļauj, vienu mirkli liekot izjust empātiju pret nepieredzējušo meiteni, par kuru ciniski ņirgājas viņas vīrs, bet jau drīz – būt lieciniekiem slepkavībai, ko varone iesāk emociju uzplūdā, bet pabeidz ar vēsu prātu.

pirms 4 mēnešiem, 2021.07.11 13:07

Kultūra un izklaide