LLKC sadarbībā ar dziedātāju Patrishu veido īsfilmu ciklu "Ieraugi sevi laukos!"

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) sadarbībā ar dziedātāju Patrīciju Kseniju Cuprijanoviču, kas plašāk pazīstama ar pseidonīmu Patrisha, sācis veidot īsfilmu ciklu jauniešiem "Ieraugi sevi laukos!", informē LLKC.

Kopumā īsfilmu ciklā, kura mērķauditorija ir 14-20 gadus veci jaunieši, paredzēts izveidot piecas sērijas ar stāstiem par dažādām lauksaimniecībā un mežsaimniecībā nepieciešamām profesijām, skaidroja LLKC. Katrā no cikla īsfilmām dziedātāja Patrisha tiksies ar dažādiem nozaru profesionāļiem, kas atklās konkrētās profesijas iespējas.

Patlaban tapusi pirmā "Ieraugi sevi laukos!" īsfilmu cikla sērija, kurā dziedātāja iepazīstas ar veterinārārsta profesiju, tiekoties ar sertificētu vetārsti Lieni Aveniņu. Savukārt otrā epizode veltīta mežu tēmai, piebilda LLKC.

LLKC valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Cimermanis norādīja, ka īsfilmas veidotas ar mērķi parādīt skolēniem, ka Latvijas laukos ir potenciāls viņu izaugsmei nākotnē.

"Jaunais Eiropas Savienības kurss Zaļās ekonomikas iedzīvināšanai reģionos būs īstenojams tieši ar pašu jauniešu rokām. Jaunieši var radīt stiprus un varošus Latvijas laukus, veidojot savu dzīves un darba telpu laukos, laižot saknes stabilu dzimtu augsmei," uzsvēra Cimermanis.

Pirmā īsfilma par veterinārārsta profesiju plašākai auditorijai būs pieejama 1.martā. Īsfilmas būs skatāmas LLKC vietnēs "YouTube" un "Facebook" platformās.

LLKC darbojas kopš 1991.gada un ir lielākais lauku konsultāciju sniedzējs Latvijas teritorijā. Tā mērķis ir veicināt lauku attīstību, paaugstinot lauku uzņēmēju profesionālās un ekonomiskās zināšanas, nodrošināt konsultāciju un mācību organizāciju visos Latvijas novados, paaugstināt lauku iedzīvotāju konkurētspēju Eiropas Savienībā un organizēt Zemkopības ministrijas padotībā esošajās iestādēs strādājošo darbinieku tālākizglītību.

Foto: LLKC 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide