Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārcelts vasarā plānotais “Country Bauska” festivāls

Līdz ar straujo vīrusa Covid-19 izplatību pasaulē, „Country Bauska” festivāla organizatori informē, ka šajā vasarā paredzētais festivāls tiek pārcelts uz 2021. gada jūliju. Rūpējoties par festivāla apmeklētāju, mākslinieku un organizatoru veselību un drošību, kā arī ņemot vērā noteiktos piesardzības pasākumus valstī, pasākuma norise šajā vasarā nav iespējama, informē festivāla sabiedrisko attiecību speciāliste Zanda Kočāne. 

Šogad festivāls norisinātos jau divdesmit pirmo reizi. Tajā bija paredzēts dzirdēt tādus mūziķus kā Jessica Lynn (ASV), Doug Adkins (ASV), kā arī Latvijā iemīļotos māksliniekus -  “Klaidonis”, “Dakota”, “Sestā Jūdze”, “The Rolltones” u.c.. Festivāla norise pārcelta uz 2021. gada vasaru, kad situācija pasaulē būs stabilizējusies, un jau atkal varēs kopīgi svinēt kantrīmūzikas svētkus, tostarp izjust amerikāniskās šī mūzikas žanra vēsmas tepat - Bauskā.

„Situācija, protams, nav patīkama. Taču festivāla mākslinieki ir saprotoši. Varam paziņot, ka šā gada plānotie amerikāņu mākslinieki Jessica Lynn un Doug Adkins devuši apstiprinošu atbildi, un būs satiekami nākamā gada festivālā,” stāsta „Country Bauska” producents Uldis Ozoliņš. „Domāju, ka nākamgad festivāla mūziķu klāsts varētu būt plašāks, tam varētu pievienoties arī skandināvu grupas. Šobrīd prognozējam, ka festivāls norisināsies nākamā gada jūlija sākumā, lai nepārklātos ar Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem.”

“Mēs ļoti vēlējāmies šogad festivāla viesiem uzburt svētku atmosfēru, ne tikai ar muzikālajiem priekšnesumiem, bet arī ar virkni citu aktivitāšu, taču pašreizējā situācija liedz šos plānus realizēt. Pat, ja festivālu būtu iespējams rīkot pirmajā nedēļas nogalē un mazākā formātā, mēs nevarētu nodrošināt ārvalstu mākslinieku klātbūtni. Tas nebūtu godīgi pret festivāla apmeklētājiem,” stāsta festivāla producents Mārtiņš Jātnieks. “Esmu pārliecinājies, ka Latvijā ir uzticīgi kantrī mūzikas draugi, tāpēc, esmu drošs, ka nākamgad, ar vēl lielāku vērienu, atgriezīsimies un kopā lieliskā atmosfērā un mūzikas pavadījumā radīsim svētkus.”

Paredzētā mākslinieku programma paliks nemainīga uz 2021. gada festivālu. Pasākuma organizatori informē, ka tuvākā mēneša laikā tiks paziņots pārceltā festivāla „Country Bauska” norises datums. Iegādātās biļetes pasākuma apmeklētājiem būs derīgas uz 2021. gada festivālu.

Foto: publicitātes

 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide