Rudens gadatirgus Jelgavā solās būt bagātīgs 5

25. septembrī no pulksten 10 līdz 15 Jelgavā, Hercoga Jēkaba laukumā un skvērā aiz kultūras nama notiks rudens ražas gadatirgus, kur savu izaudzēto un darināto jelgavniekiem piedāvās ap 200 tirgotāju. Hercoga Jēkaba laukums pārtaps par stādu placi – tur varēs iegādāties stādus, ar ko rudenī papildināt savu dārzu, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Pašvaldības iestādes "Kultūra" kultūras darba speciāliste Santa Sīle uzsver, ka gadatirgum īpaši tika uzrunāti rudenī stādāmo augu tirgotāji, un Jelgavā varēs iegādāties, piemēram, rododendrus, krūmmellenes, augļkokus, dažādas ziemcietes, kā arī vīnogu stādus. Piemēram, dalību gadatirgū ir apstiprinājusi vīnogu stādaudzētava "Skāduļi", kas piedāvās vairāku šķirņu vīnogu stādus un plāno arī savu audzēto vīnogu izstādi un degustāciju. 

Gadatirgū varēs iegādāties visdažādākās rudens veltes – no āboliem, bumbieriem un līdz pat svaigiem un skābiem kāpostiem, dažādiem konservējumiem. Būs arī pašdarinātie vīni, kūpinājumi, siers, maize un medus. 

Tā būs arī laba iespēja laikus iegādāties Ziemassvētku dāvanas, kurām labi noder silti un skaisti cimdi un zeķes. S.Sīle piebilst, ka būs nopērkami labas kvalitātes darba apģērbi, bet dāmas varētu vēlēties papildināt rudens garderobi ar smalki adītiem un izšūtiem garajiem pirkstaiņiem. 

Gadatirgus notiks, ievērojot visus tobrīd spēkā esošos epidemioloģiskās drošības noteikumus.

 

 

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 5

hey

Nu priekš kam to Pasta salu būvēja??? Tirgojaties tur! Pie manas mājas atkal, ne piebraukt, ne apstāties.....Centrā tak pircējiem ne stāvlaukuma, ne vietas. Un tad ir, ja pilnas sētas ar svešajiem. Diez patiktu, ka es kādas privātmājas sētā noliktu savu auto un aizvilktos uz tuvējo veici....???

pirms mēneša, 2021.09.22 14:25

..

Uzliec sētu apkārt kā privātmājai, tad neviens arī nebrauks pie tevis kā privātmājas pagalmā. Vai vismaz zīmes un stāvēšanu ar atļaujām savā teritorijā var salikt, ja sveši auto traucē, bet bubināt pie sevis un komentāros apnīk.

pirms mēneša, 2021.09.22 14:41

punktainajam

Zīmes ir saliktas, bet, laikam, ir daži, kuri nejēdz.... un nez kāpēc visiem liekās, ka pilsētā var likt auto kur vien vēlās, jo ta ir pilsēta un viss publisks....
Un , punktainais, neviens Jums neliek lasīt manus bubinājumus, punkto vien tālāk.....

pirms mēneša, 2021.09.22 14:46

..

Pilsētā (un arī ārpus tās) patiešām drīkst likt auto kur vien vēlās, ja vien CSN to pieļauj un nav nekādu citu aizliegumu to darīt. Tā kā jebkurā daudzdzīvokļu māju pagalmā auto var novietot jebkurš "svešais" tāpat kā jebkurš "savējais", ja vien nav speciālas atļaujas/aizliegumu. Bet ja zīmes ir saliktas un liek zem zīmēm, tad droši var saukt policiju, un vismaz uz nākamajiem tirdziņiem daudzi rupīgāk skatīsies uz ceļa zīmēm.

pirms mēneša, 2021.09.22 15:09

Eva

Ja nav pagalmā nav zīmes, var likt, kur grib. Ja negrib, lai brauc sveši, jāliek zīme. Cita lieta, ka auto tirdziņu dienās saliek tā, ka traucē izbraukšanu citiem. Policijai, kas tik lielā skaitā sargā tirgus teritoriju, vajadzētu pastaigāt pa apkaimi un sodīt pārkāpējus, kaut vai aiziet līdz garāžām Pasta/Barona krustojumā, kur regulāri nobloķē izbraukšanu no garāžas.

pirms mēneša, 2021.09.23 08:46

Kultūra un izklaide