Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Kvalitatīvi darba apģērbi par pievilcīgām cenām

Lai darbs ritētu raiti un bez aizķeršanās, daudzi darba devēji izvēlas savus darbiniekus nodrošināt ar kvalitatīvu darba apģērbu. Tam par iemeslu kalpo dažādi faktori. Pirmkārt – vienāds darba apģērbs ar firmas logo, norāda uz darbības nozari un darba vietu. Otrkārt, ja tiek veikti specifiski darba pienākumi, piemērots darba apģērbs un darba apavi var būt obligāta nepieciešamība. Treškārt – darbiniekiem nav jālieto savs personīgais apģērbs pienākumu pildīšanai.

Ja darba apģērbus nepieciešams iegādāties lielā daudzumā, skaidrs, ka izdevīgākie piedāvājumi būs vissaistošākie. Mūsdienās darba apģērbu veikali Rīgā, piemēram, tādi kā Almont piedāvā lielu darba apģērbu un individuālo aizsardzības līdzekļu preču klāstu, kur ikviens var atrast sev piemēroto par patīkamu cenu.

Mūsdienīgs aizsarglīdzekļu piedāvājums dažādām profesijām

Darba devēji jau zina, ka darba jakas un darba bikses jāpiemeklē piemērots profesijai un darāmajiem darbiem. Līdzīgi ir arī ar dažādiem drošības līdzekļiem. Darbam lielā augstumā nepietiks tikai ar vēju un mitrumu necaurlaidīgu darba jaku. Būs nepieciešama arī labas kvalitātes ķivere vai aizsargcepure ar nagu, darba cimdi, kā arī dažādas troses un drošības sistēmas darbam augstumā.

Savukārt, ja darbs norisinās lielā troksnī un var arī kairināt acis, lieti noderēs industriālā sistēma, kas sevī ietver sejas vairogu un aizsargaustiņas. Iegādei pieejamas arī dažāda veida aizsargbrilles. Darbam salīdzinoši skaļās vietās iespējams iegādāties ne tikai austiņas, bet arī ausu aizbāžņus gan pa vienam pārim, gan vairumā – 500 pārus. 

Dažādi darba apģērbi un aksesuāri vienuviet

Mūsdienīgs darba apģērbu veikals Almont var piedāvāt klientiem ne tikai dažāda veida darba apģērbu no dažādiem pazīstamajiem zīmoliem, piemēram, Helly Hansen jakas, kas piemērotas plašam profesiju klāstam, bet ir pieejami arī individuālās aizsardzības līdzekļi, lai darbinieka darbs būtu drošs un bez liekiem riskiem.

Darba apģērbu iespējams iegādāties ne tikai juridiskām personām un lielākā vairumā, bet arī fiziskām personām un ne tik lielā skaitā. Ja arī Jūs meklējat sev HH jakas vai varbūt Jums nepieciešami HH apavi vai arī Tamrex apavi, ienāciet www.almont.lv un varēsiet atrast visu nepieciešamo.

Ja gadās apjukt piedāvājuma klāstā, tad zinošie konsultanti palīdzēs piemeklēt vispiemērotāko preci jebkurā cenu kategorijā. Mehāniķi, celtnieki, elektriķi un pat metinātāji ir tikai dažas no profesijām, kas atradīs sev piemērotu preču klāstu www.almont.lv interneta veikalā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.