Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Labdarības akcijā palīdzi 20 Jelgavas bērniem sagatavoties skolai

Lai sarūpētu skolai nepieciešamos mācību piederumus 20 Jelgavas bērniem, kuru ģimenēm ir materiālās grūtības, tuvojoties jaunajam mācību gadam, Jelgavā tiek rīkota labdarības akcija “Ar prieku pretī zināšanām”, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas pašvaldības iestāde “Sabiedriskais centrs”, sadarbojoties ar Jelgavas Sociālo lietu pārvaldi, ir apzinājusi tās ģimenes, kurām nepieciešams sniegt atbalstu mācību līdzekļu iegādei – šo ģimeņu ienākumi ir zemi, tomēr tie minimāli pārsniedz to noteikto ienākumu apjomu, lai varētu saņemt Jelgavas pašvaldībā pieejamo sociālo pabalstu individuālo mācību līdzekļu iegādei.

Šogad labdarības akcijas mērķis ir sniegt atbalstu 20 Jelgavas skolēniem, kuri uzsāks mācības 1. klasē vai turpinās izglītošanos sākumskolā. Katram bērnam paredzēts sarūpēt jaunu skolas mugursomu un piepildīt to ar nepieciešamajiem mācību līdzekļiem un piederumiem skolai.

Šāda akcija norit jau 15. reizi – tajā aicināts iesaistīties ikviens, ar ziedojumiem sniedzot savu atbalstu bērniem, lai sagatavotos jaunajam mācību gadam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svarīgi atcerēties, ka ziedotajiem skolas mācību piederumiem ir jābūt jauniem.

Ziedojumus – mācību materiālus un piederumus skolai – līdz 18. augustam var nogādāt Skolotāju ielā 8, 101. kabinetā. Papildjautājumu gadījumā lūgums sazināties ar akcijas organizatoriem, zvanot pa tālruni 63005467.

Akcijas noslēgums paredzēts 23. augustā pulksten 14, kad bērniem tiks pasniegtas jelgavnieku sarūpētās mantas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Organizatori informē – akcijas noslēguma pasākumā tiks veikta fotografēšana, uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.