Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Laivu rogainingam Ozolniekos liela atsaucība

Ozolnieku Airēšanas bāzē aizvadīts Jelgavas novada iedzīvotāju laivu rogaininga sacensības, ko organizēja uzņēmums SIA “Ozolaivas” sadarbībā ar Ozolnieku Airēšanas klubu. Finansiālu atbalstu sniedza arī Jelgavas novada pašvaldība, dodot iespēju iedzīvotājiem sacensībās piedalīties bez maksas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Sacensības bija kupli pārstāvētas, dalībnieki startēja divās grupās – jauktās komandas un ģimeņu komandas. Lai gan sacensību sākumā lija spēcīgs lietus, tomēr dalībnieki sparīgi devās distancē. Kontrolpunkti tika izvietoti Iecavas upē no Brankām līdz pat Kauguru dīķiem Ozolniekos, kā arī Misas upē līdz trošu tiltam. Dalībniekiem bija divarpus stundas laika, lai savāktu maksimāli daudz punktu. Izvēlētās taktikas bija dažādas un cīņas – sīvas. Jauktajā grupā par bronzas medaļu cīnījās trīs komandas, kas ieguva vienādu punktu skaitu, un vietas izšķīra uzrādītais laiks,” pastāstīja laivu rogaininga galvenā tiesnese un “Ozolaivu” pārstāve Elīna Ēdole.

Jaukto komandu grupā pirmo vietu ieņēma “Labais draugs Stīvs” ar orientēšanās kluba “Alnis” pārstāvjiem – Kristu Strautnieci, Aivi Šiliņu un Endiju Titomeru – sastāvā. Otro vietu ieguva “Airētāji” (Laura Elizabete Maļavko, Rolands Briuņa), bet trešajā vietā ierindojās “Brūniņi” (Edīte un Viesturs Brūniņi). Savukārt ģimeņu grupā uzvaru izcīnīja “Mamma un dēls” (Dace Butkus un Viesturs Zaļlapa), otrie labākie bija “Rozenblati” (Jānis, Jānis, Beāte un Marija Rozenblati), bet trešie – “Pa labi” (Edgars, Ilze, Maija un Liene Palabinski).

Kā atzina paši dalībnieki, tad laivu rogainings bija lieliska kopīga saliedējoša aktivitāte un ar nepacietību gaida nākamo gadu, kad, visticamāk, šāds pasākums tiks atkārtots.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projektu līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par saturu atbild “Zemgales Ziņas”

#SIF_MAF2023

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.