Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Lampa” aicina piedzīvot sarunas četrās kopā skatīšanās vietās Zemgalē

Turpinot iepriekšējos gados aizsākto tradīciju, sarunu festivāla “Lampa” sarunas varēs piedzīvot tiešraidē 21 kopā skatīšanās vietā visā Latvijā, tajā skaitā – Rundāles Multifunkcionālajā centrā, Jēkabpils Tautas nama pagaidu telpās, Kultūras un mākslas centrā “Nātre” Jelgavā un “Masti” kvartālā Ozolniekos. Astotais Sarunu festivāls “Lampa” jau 1. un 2. jūlijā aicina runāt par svarīgo, neparasto un nepamanīto, informē pasākuma rīkotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopā skatīšanās vieta – tā ir publiska vai apmeklētājiem atvērta vieta jebkur Latvijā, kur iespējams sanākt kopā, kopā skatīties festivāla tiešraidi un veidot sarunu par “Lampas” piedāvātajām tēmām, “iededzot” “Lampu” arī savā kopienā. Kopā skatīšanas vietas rīkotāji izvēlas savu tiešraižu programmu – ar to varēs iepazīties pirms festivāla tā mājaslapā, uzklikšķinot kartē uz sev interesējošās kopā skatīšanās vietas.  

“Iespēja piedzīvot “Lampas” notikumus attālināti, bet kopā, no ārēju apstākļu diktētas nepieciešamības ir kļuvusi par iemīļotu tradīciju, ik gadu kopā skatīšanās vietās pulcējot simtiem interesentu. Kā ierasts, kopā skatīšanās vietu pieteikšanā aktīvi iesaistās bibliotēkas – šogad trešā daļa no visām kopā skatīšanās vietām, bet īpaši aktīvi šoreiz ir arī mākslas, kultūras un tūrisma centri, un kartē parādās arī jaunas kultūrtelpas, par ko mums ir īpašs prieks,” stāsta Ieva Morica, sarunu festivāla “Lampa” direktore.

“Lampas” kopā skatīšanās vietas apmeklējums ir bez maksas – vien jāatrod sev tuvākā vai varbūt arī attālāka vieta. Kopā skatīšanās vietu karti meklējiet festivalslampa.lv/lv/kopa-skatisanas-vietas. Uzklikšķinot uz konkrētas kopā skatīšanās vietas kartē, atradīsiet tās adresi, darba laiku un kontaktinformāciju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad sarunu festivālā “Lampa” būs vairāk nekā 250 pasākumu, kuru uzmanības lokā – sabiedrībai aktuālas tēmas par praktiskiem un filosofiskiem individuāli un valstiski svarīgiem jautājumiem, sākot no gatavības krīzē un izvēlēm vēlēšanās līdz samuraju mācībām un cieņai pret savu organismu. Festivāls, tai skaitā kopā skatīšanās vietas, kā vienmēr būs pieejams bez maksas.

Sarunu festivāls “Lampa” ir vieta brīvai un cieņpilnai domu apmaiņai, vērtīgām sarunām, prāta asināšanai un redzesloka paplašināšanai. Tā ir iedvesmojoša un aizraujoša platforma visiem, kam ir, ko teikt, un visiem, kas gatavi uzklausīt. Galvenais festivāla mērķis ir stiprināt demokrātijas, diskusiju un cieņpilnu sarunu kultūru Latvijā.

Festivāla komandu veido “Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS”, “Swedbank Latvija”, Cēsu novada pašvaldība, komunikācijas vadības aģentūra “Deep White”, reklāmas aģentūra “Armadillo” un “British Council” pārstāvniecība Latvijā. Festivāla norisi arī atbalsta Aktīvo iedzīvotāju fonds, Vācijas vēstniecība Rīgā, ASV vēstniecība Latvijā, uzņēmumi “Latvijas Finieris”, LMT, “Enefit”, “Schwenk Latvija”, “Omniva”, “Neste Latvija”, kā arī Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairāk informācijas par festivālu un tā programmu festivalslampa.lv/lv.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.