Latvijas kausa volejbolā fināls – bez Jelgavas komandām

Šodien aizvadīta 2022. gada “Cewood” Latvijas kausa izcīņas pusfināla spēle sieviešu komandām. Pusfinālā VK “Jelgava” četros setos atzina pretinieču pārsvaru un cīņu par kausu neturpinās. Savukārt Jelgavas vīriešu komanda nepārvarēja Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālu, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

VK “Jelgava” sieviešu komanda kā pērnā gada kausa ieguvējas automātiski iekļuva pusfinālā, kur mūsu pretinieces bija “RSU/Murjāņu Sporta ģimnāzija”. Pirmais sets pagāja jelgavnieču zīmē – 25:9 –, bet nākamajos divos setos diezgan pārliecinoši uzvarēja “RSU/Murjāņu Sporta ģimnāzijas” volejbolistes – 25:11 un 25:18. Ceturtajā setā bija vissīvākā cīņa, un seta un arī visa mača liktenis izšķīrās tikai pašās beigās, kad ar 25:23 veiksmīgākas izrādījās “RSU/Murjāņu Sporta ģimnāzijas” spēlētājas un svinēja uzvaru spēlē. Līdz ar to viņas rīt spēlēs Latvijas kausa izcīņas finālā, un jelgavnieces ir zaudējušas iespēju trofeju noturēt Jelgavā vēl vienu gadu.

Latvijas kausa izcīņā piedalījās arī VK “Jelgava” vīriešu komanda, kas šosezon startē Nacionālajā volejbola līgā. Mūsu komandai cīņa bija jāsāk no ceturtdaļfināla, kur pretiniekos tika ielozēta Baltijas līgas dalībniece “RTU/Robežsardze/Jūrmala”. Divus spēļu summā ar 2:0 (3:0 un 3:0) pārāki bija “RTU/Robežsardze/Jūrmala” volejbolisti, kas turpina cīņu par kausu, bet Jelgavas volejbolistiem tā noslēgusies.

Latvijas kausa fināls notiks 17. decembrī bez Jelgavas komandu līdzdalības.