Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Latvijas Lauksaimniecības universitāte izsludina ziemas uzņemšanu studijās

Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) izsludinājusi ziemas uzņemšanu studijās, aģentūru LETA informēja LLU.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No 24.janvāra izsludināta ziemas uzņemšanu profesionālās augstākās izglītības maģistra studiju programmā “Ainavu arhitektūra un plānošana” un visās doktora studiju programmās.

Profesionālās augstākās izglītības maģistra studiju programma “Ainavu arhitektūra un plānošana” paredzēta speciālistiem, kas vēlas uzsākt patstāvīgu praktisko darbību ainavu arhitektūras jomā, veicot ainavu, publisko un privāto ārtelpu labiekārtojuma un apstādījumu izpēti, analīzi, attīstības plānošanu, atjaunošanu un pārvaldīšanu.

Pēc studijām absolventi iegūst profesionālo maģistra grādu ainavu arhitektūrā un ainavu arhitekta kvalifikāciju. Ja pretendentam jau ir ainavu arhitekta kvalifikācija, tad studijas tiek organizētas vienu gadu, bet, ja tās nav, tad studiju ilgums ir divi gadi. Interesentiem programmā pieejamas 17 valsts finansētas studiju vietas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikšanās augstākās izglītības maģistra studiju programmai “Ainavu arhitektūra un plānošana” paredzēta līdz 30.janvārim. Tā notiks elektroniski LLU Informatīvajā sistēmā.

Savukārt pieteikties LLU doktora studiju programmās varēs no 24. līdz 28.janvārim. Uzņemšana notiks visās universitātē īstenotajās doktora studiju programmās: Mežzinātne, Veterinārmedicīna, Lauksaimniecība, Ainavu arhitektūra, Būvzinātne, Informācijas tehnoloģijas, Koksnes materiāli un tehnoloģijas, Lauksaimniecības inženierzinātne, Pārtikas zinātne, Vides inženierzinātne un Agrārā un reģionālā ekonomika.

Pretendentu dokumentu pieņemšana uz valsts finansētajām studiju vietām minētajās studiju programmās notiks Jelgavas pilī, Studiju centrā darba dienās no plkst.9 līdz 16, vai elektroniski ar drošu elektronisko parakstu, vai pa pastu.

Foto: Ruslans Antropovs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.