Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Latvijas skolēnus aicina pieteikties mācībām “United World Colleges” skolās

Arī Latvijā ir sācies uzņemšanas konkurss vidusskolēniem mācībām “United World Colleges” (UWC) skolās visā pasaulē, informēja UWC Latvijas nacionālās komitejas vadītāja Nora Biteniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

10. un 11. klašu skolēni ir aicināti pieteikties konkursā, lai iegūtu stipendiju mācībām UWC skolu tīklā. Lai pretendētu uz mācību vietām, jauniešiem jābūt 15-17 gadus veciem un gataviem sevi apliecināt trīs konkursa kārtās. UWC vērtē kandidātus, balstoties uz jauniešu sasniegumiem un potenciālu, neatkarīgi no finansiālā stāvokļa, tautības, rases vai reliģiskās pārliecības. Konkursa laureāti saņems stipendijas līdz pat 100% no mācību maksas kādā no 18 UWC koledžām.

Koledžā Latvijas pārstāvji iegūs ne vien “International Baccalaureate” diplomu, bet arī kultūrsociālu pieredzi, mācoties kopā ar jauniešiem no vairāk nekā 80 valstīm, pauda Biteniece.

Pēc viņas vārdiem, UWC ir skolu tīkls, kur “izglītība tiek uztverta kā spēks, kas spēj apvienot cilvēkus, nācijas un kultūras mierpilnākai un ilgtspējīgākai nākotnei”. UWC mērķis ir iedrošināt jauniešus meklēt kopīgo līdzcilvēkos, kā arī veicināt pārmaiņas sabiedrībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopš pirmās koledžas, kas durvis vēra 1962.gadā, UWC tīkls izaudzis līdz 18 skolām četros kontinentos. Ik gadu vairāk nekā 10 500 jaunieši kļūst par UWC absolventiem.

Pieteikumi tiek gaidīti līdz 16.decembrim.

Konkursa nolikums un iesniedzamo dokumentu saraksts ir pieejams organizācijas mājas lapā: http://www.lv.uwc.org/pieteikties

Papildu informācija: www.lv.uwc.org 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.