Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Lielupē notiks ātrumlaivu sacensības; tiks ierobežota atpūta Lielupē un pludmalēs

2. septembrī Lielupes posmā starp auto un dzelzceļa tiltu notiks Latvijas atklātā čempionāta ūdens motosportā posms. Sacensību dienā no pulksten 8 līdz apmēram 18 tiks slēgta ūdens satiksme no Liel­upes auto tilta līdz dzelzceļa tiltam, kā arī nebūs pieejamas abas Lielupes pludmales, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lielupē notiks Latvijas čempionāta trešais posms. Sportisti sacentīsies vairākās laivu klasēs, un starp dalībniekiem būs arī divi pašmāju kluba “Paisums” pārstāvji – Mārtiņš Lauss startēs laivu klasē RN 2000, savukārt Toms Kuķalks – laivu klasē FR 1000. Jāpiebilst, ka vēl viens jelgavnieks – Jānis Simanovs – sacensībās pārstāvēs Aizkraukles klubu, sacenšoties vienā klasē ar M.Lausu. “Šis ir atklātais čempionāts, līdz ar to tajā var piedalīties jebkurš. Plānots, ka Jelgavā uz starta stāsies 40–50 laivu dažādās klasēs, tostarp sportisti no Lietuvas un Igaunijas,”  stāsta Jelgavas ūdens motosporta kluba “Paisums” vadītājs Valdis Kuķalks.

Sportisti treniņus aizvadīs jau no pulksten 9, bet sacensības sāksies pulksten 12. Apbalvošana plānota pēc pulksten 17. Sportisti katrā laivu klasē veiks trīs braucienus. Jāņem gan vērā, ka saskaņā ar noteikumiem, ja notiek avārija un tobrīd nav veikti 75 procenti no distances, tiek dots atkārtots starts, tādējādi sacensības var ieilgt. Notikumus uz ūdens interesenti aicināti vērot no Lielupes promenādes, Pasta salas vai Lielupes tilta.

Sacensību laikā ūdenstransporta kustība Lielupes posmā starp auto un dzelzceļa tiltu būs slēgta. Šajā laikā drošības apsvērumu dēļ nebūs pieejamas arī abas peldvietas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensības rīko Jelgavas ūdens motosporta klubs «Paisums» sadarbībā ar Sporta servisa centru un Latvijas Ūdens motosporta federāciju.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.