Drossinternets.lv rada aizraujošu pilsētu spēli

Latvijas drošāka interneta centrs Drossinternets.lv sadarbībā ar brīvprātīgajiem drošāka interneta vēstnešiem ir radījis aizraujošu tiešsaistes spēli “Pilsētas ABC", ko var spēlēt ikviens – gan tie, kuri izmanto vasaru, lai apceļotu Latviju, gan arī pilsētās dzīvojošie, lai pārbaudītu, cik labi pazīst savu pilsētu. Spēlē doti 33 patiesi un nepatiesi apgalvojumi par pilsētu, un spēlētāja uzdevums ir izvērtēt šos apgalvojumus. Šobrīd spēlē ir pieejami fakti par 22 Latvijas pilsētām. 30 labākie faktu izvērtētāji saņems balvas.

“Mūsu mērķis bija radīt ikvienam Latvijas iedzīvotājam brīvi pieejamu, kvalitatīvu, viegli saprotamu un ērti izmantojamu pilsētas spēli. To spēlējot, ikviens var uzzināt daudz interesantu faktu par dažādām pilsētām, kas noderēs, gan tās apceļojot, gan labāk iepazīstot savu pilsētu. Turklāt spēle ir lielisks rīks, lai attīstītu spēlētāju kritisko domāšanu un informācijas pratību,” skaidro Drossinternets.lv vadītāja Maija Katkovska.

“Pilsētas ABC” ideju izstrādāja un saturu veidoja Drossinternets.lv un Drošāka interneta vēstneši, kas ikdienā ir pedagogi, bibliotekāri un jauniešu centru darbinieki, bet savu iespēju robežās palīdz Drossinternets.lv izglītot bērnus un jauniešus par drošu, atbildīgu un jēgpilnu interneta lietošanu.

Šobrīd spēlē ir sagatavoti jautājumi par 21 Latvijas pilsētu: Alūksni, Balviem, Bausku, Cēsīm, Dagdu, Daugavpili, Iecavu, Jelgavu, Jēkabpili, Jūrmalu, Krāslavu, Krāslavas novadu, Kuldīgu, Liepāju, Ludzu, Rēzekni, Salacgrīvu, Saldu, Skrundu, Talsiem, Valmieru un Ventspili. Drossinternets.lv aicina spēlēt “Pilsētas ABC” līdz šā gada 29. septembrim. 30. septembrī tiks paziņoti 30 labākie faktu izvērtētāji, kas saņems balvas.

Spēle pieejama:  https://drossinternets.lv/lv/info/pilsetu-spele  

Foto: drossinternets.lv

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti