Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Mācītspēks” organizē “Skolotāju skolas” tiešsaistes sarunu par mācību stundu plānošanu

Šodien pulksten 19 skolotāju izglītības projekts “Mācītspēks” organizē sērijas “Skolotāju skolas” tiešsaistes sarunu par mācību stundu plānošanu, informēja projekta pārstāve Elza Lāma.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šīs dienas sērijā “Mācītspēks” kurators Edgars Plētiens tiksies ar skolotāju Anci Irmeju un aicinās jauno skolotāju dalīties stundu plānošanas pieredzē.

Plašāka informācija par skolotāju izglītības projektu “Mācītspēks” pieejama mājaslapā https://macitspeks.lv/, savukārt informācija par veidiem, kā kļūt par pedagogu vai profesionāli augt pedagoģijas jomā pieejama https://esiskolotajs.lu.lv/ .

Lai iepazīstinātu gan ar dažādajiem pedagogiem – skolotāju izglītības projekta “Mācītspēks” dalībniekiem, absolventiem un kuratoriem, viņu mērķiem un motivāciju strādāt skolā, gan arī dalītos noderīgos padomos pedagoģiskajā darbā, ir sākta tiešsaistes sarunu sērija “Skolotāju skola”. Pirmā saruna norisinājās starp projekta “Mācītspēks” vadītāju Rutu Zaharovu un Ādažu vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotāju Guntu Maijeri par ļoti aktuālu tematu – klasvadību, un viņas iecienītāko metodi “Kalns”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta otrajā -indukcijas – gadā Gunta Maijere ir izvēlējusies Latvijas Universitātes tālākizglītības programmu “Klasvadība efektīvai mācību stundai”. Kā norāda Gunta, mācību vide ļoti strauji mainās un attīstās. Skolēni augstāk vērtē dinamisku mācību procesu un pašvadītu mācīšanos, kas savukārt var radīt sarežģījumus ar noteikumu ievērošanu un disciplīnu klasē.

Lai atrastu līdzsvaru starp skolēniem saistošu mācību vielas apgūšanu un organizētību klasē, Gunta dalās savā pieredzē un padomos. Skolotāja plašāk pastāsta par radošo metodi pamatskolas jaunākā vecuma skolēniem “Kalns”, kuru viņa ir adaptējusi savā mācību darbā, ar kuras palīdzību viņa veiksmīgāk organizē darbu klasē un kas pašiem skolēniem ļoti patīk. Visu sarunu ar Guntu Maijeri ir iespējams noklausīties skolotāju izglītības projekta “Mācītspēks” “Youtube” un “Facebook” lapā.

Projektu “Mācītspēks” īsteno Latvijas Universitāte, Liepājas Universitāte un Daugavpils Universitāte, to pārrauga Izglītības un zinātnes ministrija.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.