Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Māju pilnvarotos pārstāvjus aicina uz diskusiju

SIA “Ozolnieku KSDU” pārvaldīšanā esošo daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pilnvarotie pārstāvji februāra sākumā saņēma vēstuli ar informāciju, ka no 2022.gada 1.maija dzīvojamās mājas Jelgavas novadā pārvaldīs tikai viena pašvaldības kapitālsabiedrība – SIA “Jelgavas novada KU”. Tas nozīme, ka šo māju īpašniekiem savlaicīgi jāizvēlas cits pārvaldnieks. SIA “Ozolnieku KSDU” kā pārvaldnieku iesaka izvēlēties SIA “Jelgavas novada KU”, taču gala lēmums ir tikai māju īpašnieku ziņā, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai pārrunātu dažādus jautājumus, kas saistīti ar pārvaldnieka maiņu, īpaši mājām, kurām ir saistības ar SEB banku un “Altum” par renovācijas projektiem, SIA “Ozolnieku KSDU” un SIA “Jelgavas novada KU” vadība aicina uz diskusiju to bijušā Ozolnieku novada daudzdzīvokļu māju pilnvarotās personas, kuras līdz šim apsaimniekoja SIA “Ozolnieku KSDU”.

  • Diskusijas vide: MS Teams;
  • Laiks: ceturtdiena, 2022.gada 17.februāris, pulksten 19:00;
  • Sīkāka informācija: Stella Miķelsone, tālrunis 25655584, e-pasts: stella@jnku.lv.

Lai pieslēgtos diskusijai, māju pilnvarotajām personām uz e-pastu tiks nosūtīta pieslēgšanās saite. Ja diskusijā bez pilnvarotās personas vēlas piedalīties arī citi minēto māju īpašnieki, viņi aicināti par to informēt S.Miķelsoni e-pastā. Arī šiem interesentiem saite tiks nosūtīta e-pastā.

Šoreiz diskusija paredzēta tikai un vienīgi par māju pārvaldnieka maiņu un ar to saistītajiem jautājumiem. Citi jautājumi, piemēram, par siltumapgādes tarifiem, kompensācijām, kurināmā iegādi un tml., šoreiz paliks neatbildēti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldība cer uz māju īpašnieku atsaucību.

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.