Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Meklē jaunās iestādes “Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļa” vadītāju

Jelgavas pašvaldība izsludinājusi konkursu uz jaunizveidotās Jelgavas pilsētas un Jelgavas novada pašvaldības kopīgās iestādes “Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļa” vadītāja amatu, bet Jelgavas Sociālo lietu pārvalde meklē dienas centru “Integra” un “Harmonija” vadītāju. Vairākas aktuālas vakances šobrīd arī SIA “Jelgavas pilsētas slimnīca,” informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja amatam var pieteikties līdz 25. novembrim (ieskaitot). Lai piedalītos konkursā, pretendentam jāiesniedz dzīves, iepriekšējās darba un profesionālās pieredzes apraksts (CV); pieteikums, kurā pretendents atspoguļo motivāciju kļūt par iestādes vadītāju; izglītību apliecinošu dokumentu kopijas vienā eksemplārā (pretendentiem, kuri izglītību ieguvuši ārvalstīs, jāpievieno dokuments par izglītības akadēmisko atzīšanu Latvijā); valsts valodas prasmes apliecība pretendentiem, kuriem latviešu valoda nav dzimtā valoda. Dokumenti jāiesniedz Jelgavas pašvaldības administrācijas Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, 131. kabinetā ar norādi “”Jelgavas Dzimtsarakstu nodaļa” vadītāja amata konkursam” vai jāiesūta uz elektroniskā pasta adresi: indra.luse@jelgava.lv. Tālrunis uzziņām – 63005498. Sīkāka informācija par vakanci ir pieejama ŠEIT. Piedāvātā mēnešalga ir 1968 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Jelgavas Sociālo lietu pārvalde izsludinājusi konkursu uz dienas centru “Integra” un “Harmonija” vadītāja amatu ar algu 1263 eiro pirms nodokļu nomaksas, pārbaudes laikā – 80 procentu apmērā no mēnešalgas. Šai vakancei var pieteikties līdz 25. novembrim. Pieteikumu sūtīt uz e-pastu soc@soc.jelgava.lv ar norādi “Pieteikums Dienas centru vadītāja amata konkursam”. Tālrunis uzziņām 63026930. Sīkāka informācija par vakanci, galvenajiem darba pienākumiem un prasībām pretendentam ir pieejama ŠEIT.

Ar citām Sociālo lietu pārvaldes vakancēm var iepazīties ŠEIT.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairākas vakances izsludinājusi Jelgavas pilsētas slimnīca. Tā aicina darbā neatliekamās palīdzības un uzņemšanas nodaļā virsārstu (atalgojums sākot no 2420 eiro sertificētai ārstniecības personai) un neonatologu (atalgojums no 1936 eiro sertificētai ārstniecības personai). Šiem speciālistiem tiek piedāvāta arī iespēja papildus dežurēt neatliekamās palīdzības un uzņemšanas nodaļā. Atalgojums sertificētam speciālistam par 16 stundu dežūru ir sākot no 253 eiro, par 24 stundu dežūru – no 345 eiro līdz 621 eiro. Tāpat slimnīcā tiek piedāvāts darbs internistam iekšķīgo slimību nodaļā (alga no 1936 eiro sertificētai ārstniecības personai) ar iespēju papildus dežurēt neatliekamās palīdzības un uzņemšanas nodaļā (atalgojums sertificētam speciālistam par 16 stundu maiņu, sākot no 253 eiro, par 24 stundu maiņu, sākot no 345 līdz 621 eiro) un ārstu internajā specialitātē. Atalgojums reģistrētam speciālistam par 16 stundu maiņu ir, sākot no 223 eiro, par 24 stundu maiņu – no 304 līdz 547 eiro. Visiem speciālistiem pienākas arī piemaksa par darba stāžu veselības aprūpes jomā no 1 līdz 5 procentiem, atkarībā no darba stāža un ir iespēja pretendēt uz kompensāciju atbilstoši Veselības Ministrijas Eiropas Savienības fonda projektiem.

Pieteikuma vēstule un CV elektroniski jāiesūta slimnīcas Personāla daļai uz e-pastu personals@jpslimnica.lv vai, jāiesniedz personīgi Personāla daļai, Brīvības bulvārī 6. Tālrunis papildus informācijai – 63030110. Sīkāka informācija par vakancēm pieejama slimnīcas mājaslapā www.jpslimnica.lv.

Savukārt Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra piedāvā darbu pensiju inspektoram ar algu no 899 līdz 1019 eiro pirms nodokļu nomaksas. Vakancei var pieteikties līdz 28. novembrim. Iesniedzamie dokumenti: dzīves aprakstu (CV) – atbilstoši Europass CV standartam, kas pieejams tīmekļvietnē www.europass.lv; motivēta pieteikuma vēstule, kurā iekļauta informācija par darba pieredzi atbilstoši konkursa pretendentiem definētajām prasībām, kā arī apliecinot atbilstību Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām. Dokumentus pieteikumam uz konkursu sūtīt uz e-pastu personal@vsaa.gov.lv ar norādi “Konkusam uz Jelgavas RN Pensiju daļas pensiju inspektora amatu”. Tālrunis uzziņām 63022568.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv un ŠEIT.

Foto: Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.