Nedēļas laikā “Zemgale/LLU” otro reizi pieveic “DLSS/Dinaburga” (VIDEO)

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LLU” izbraukuma spēlē “Optibet” Baltijas līgas regulārajā čempionātā ar rezultātu 5:2 (0:0; 3:0; 2:2) pārspēja “DLSS/Dinaburga”. Par labāko spēlētāju tika atzīts vārtsargs Lukas Bukatovs.

Salīdzinājumā ar iepriekšējo spēli uz Daugavpili devās kuplāks spēlētāju sastāvs, jo no ASV notikušajā ziemas Universiādes atgriezās vairāki spēlētāji. Starp viņiem Artūrs Krišs Avotiņš un Deniss Vilmans.

Pēc traumu sadziedēšanas atgriezās Gustavs Millers, Jānis Grigaļuns, Daniels Bunkus un Oleksandrs Kurzenkovs. Pirmo reizi vārtu aizstāvība tika uzticēta vārtsargam Lukasam Bukatovam.

Neskatoties uz spēcīgāku sastāvu, “Zemgale/LLU” neizdevās gūt vārtus pirmajā trešdaļā, jo “Dinaburgas” hokejisti salīdzinoši labi darbojās aizsardzībā, neļaujot viesiem iegūt iniciatīvu. Arī paši laukuma saimnieki centās izmantot vārtu gūšanas iespējas, bet vārtos stabili spēlēja vārtsargs Lukas Bukatovs.

Otrajā trešdaļā “Zemgale/LLU” kāpināja spēles tempu un daugavpilieši bija spiesti vājināt disciplīnu, nonākot lielā mazākumā. Iegūtais pārsvars ļāva uzbrucējam Robertam Vītolam atklāt spēles rezultātu – 1:0.

Trīs minūtes vēlāk septiņpadsmit gadus vecais jelgavnieku uzbrucējs Ričards Grubinskis aizskrēja ātrā pretuzbrukumā un raidīja ripu starp vārtsarga kājsargiem, dubultojot “Zemgale/LLU” pārsvaru – 2:0.

Otrās trešdaļās izskaņā jelgavnieki nonāca mazākumā, bet tas netraucēja Uldim Pūpolam aizskriet ātrā pretuzbrukumā, lai raidītu ripu vārtu augšējā stūrī, panākot trīs vārtus pārsvaru – 3:0.

Trešo trešdaļu “Zemgale/LLU” iesāka mazākumā un uzreiz nopelnīja vēl vienu noraidījumu. “Dinaburgas” hokejisti neizmantoja skaitlisko pārsvaru, bet uzreiz pēc tā Šarūnas Baltrūnas atguva vienus vārtus – 3:1.

Mazāk nekā pēc divām minūtēm laukuma saimnieki turpināja spiedienu un jelgavnieku vārtiem, kas rezultējās ar Edgara Petrova vārtu guvumu – 3:2.

Pēc “DLSS/Dinaburga” spēlētāju emocionālā pacēluma, arī jelgavnieki sāka ātrāk kustēties uz laukuma un mazāk nekā divām minūtēm Helmuts Spriņģis atjaunoja divu vārtu pārsvaru – 4:2.

Spēles noslēgumā uzbrucējs Deniss Vilmans ar precīzu metienu vārtu augšējā stūrī atjaunoja trīs vārtu pārsvaru un spēle noslēdzās ar “Zemgale/LLU” – 5:2.

“DLSS/Dinaburga” – “Zemgale/LLU” – 2:5 (0:0; 0:3; 2:2)

Vārtu guvēji: 26:14 Roberts Vītols (Pūpols, Čerkass) – vairākums; 29:27 Ričards Grubinskis (Vītols, Šeršņovs); 39:45 Uldis Pūpols (Čerkass, Vītols) – mazākums; 43:13 Šarūnas Baltrunas (Galilejevs, Haritonovs); 45:39 Edgars Petrovs (I. Ļeščovs, V. Vabiščevičs); 47:11 Helmuts Spriņģis (Vītoliņš); 56:58 Deniss Vilmans (Millers).