Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Neskatoties uz finansējuma trūkumu, Jelgavas novada pašvaldība turpinās nodrošināt sociālās rehabilitācijas pakalpojumus

Neskatoties uz finansējuma trūkumu, Jelgavas novada pašvaldība turpinās nodrošināt sociālās rehabilitācijas pakalpojumus projektā “Atver sirdi Zemgalē”, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Laura Jaundāldere.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas novada pašvaldība jūnijā saņēmusi Zemgales plānošanas reģiona vēstuli, kurā pausts aicinājums uz laiku apturēt projekta “Atver sirdi Zemgalē” pakalpojumu sniegšanu, jo projekta budžetā trūkst līdzekļu pakalpojumu kompensāciju apmaksai.

Jaundāldere skaidro, ka šo pakalpojumu sniegšanas apturēšana iedzīvotājiem nozīmētu jau laikus plānotu un gaidītu pierakstu atcelšanu. Tāpēc, lai bērni ar funkcionāliem un personas ar garīga rakstura traucējumiem, kas piedalās projektā, varētu turpināt saņemt sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, dome lēma par pakalpojumu nodrošināšanu arī gadījumā, ja netiks atrisināta projekta finansējuma piesaiste, apmaksājot tos no pašvaldības budžeta līdzekļiem.

Eiropas Sociālā fonda projektu “Atver sirdi Zemgalē” īsteno Zemgales plānošanas reģions sadarbībā ar pašvaldībām, lai palielinātu ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību dzīvesvietā pieaugušajiem ar invaliditāti garīga rakstura traucējumu dēļ, bērniem ar invaliditāti un viņu ģimenēm, kā arī bērniem ārpusģimenes aprūpē.

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.