Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

No amata atbrīvo Cenu un Ozolnieku pagasta apvienības pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītāju

Pamatojoties uz Cenu un Ozolnieku pagasta apvienības pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītājas Aļonas Virvičas – Jansones iesniegumu, šodien, 25.maija domes sēdē, deputāti atbrīvoja viņu no amata pēc abpusējas vienošanās. Lēmums stāsies spēkā 31.maijā. Tāpat sēdē deputāti apstiprināja jauno Cenu un Ozolnieku pagasta apvienības pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītāju – Matīsu Kellertu, kurš darbu sāks 1. jūnijā, informē Jelgavas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aļonu Virviču – Jansoni par Cenu un Ozolnieku apvienības pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītāju iecēla 2022.gada 5.janvāra Jelgavas novada domes sēdē. Aļona Virviča – Jansone no 2006.gada līdz 2018.gadam strādājusi Jelgavas valstpilsētas pašvaldībā par pilsētsaimniecības būvniecības projektu vadītāju, savukārt no 2018.gada līdz 2021.gadam – bijušajā Ozolnieku novada pašvaldībā par būvniecības projektu vadītāju.

Apstiprinātais Cenu un Ozolnieku pagasta apvienības pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītājs Matīss Kellerts līdz šim strādāja bijušā Ozolnieku novada un jaunizveidotā Jelgavas novada Ozolnieku administrācijā par Saimniecības daļas vadītāju.

Lēmums par Cenu un Ozolnieku pagastu vienotu apvienības pārvaldes izveidi tika pieņemts 2021.gada 12.novembra ārkārtas sēdē, ņemot vērā Cenu un Ozolnieku pagastu iedzīvotāju līdzšinējo mobilitāti un iedzīvotāju skaitu un secinot, ka vienotas apvienības pārvaldes izveide ir optimālāks un efektīvāks variants.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.