Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

No Jelgavas līdz Ānes un Teteles ciemiem ierīkos gājēju un velosipēdistu celiņu

Jelgavas novadā gar reģionālo autoceļu Jelgava-Iecava no Jelgavas līdz Ānes un Teteles ciemiem tiek izbūvēta jauna gājēju un velosipēdistu infrastruktūra, aģentūru LETA informēja “Latvijas valsts ceļi” pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Būvdarbus plānots pabeigt novembrī.

LVC informē, ka būvdarbu vietā satiksmi organizē ar vadstatņiem un ceļazīmēm, bet braukšanas ātruma ierobežojums ir 50 un 70 kilometri stundā. Nepieciešamības gadījumā tiks piesaistīti arī satiksmes regulētāji.

Divus kilometrus garajā posmā izbūvēs 2,5 metru platu ietvi ar asfaltbetona segumu un visā garumā ierīkos jaunu apgaismojumu. Papildus pārbūvēs esošo autobusu pieturu un izveidos grāvi, lai nodrošinātu ūdens atvadi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darbus veic SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate”” par līgumcenu 941 768 eiro, kas tiek finansēta no valsts budžeta līdzekļiem. Projekta autors ir SIA “Firma L4”, bet būvuzraudzību veic kompānija “BPU&Ingway”.

LVC apgrozījums pērn bija 19,241 miljons eiro, kas ir par 0,1% mazāk nekā 2021.gadā, bet kompānijas peļņa saruka par 48,1% – līdz 158 510 eiro.

LVC izveidota 2004.gada nogalē un pieder valstij. Uzņēmums pārvalda valsts autoceļu tīklu, administrē valsts autoceļu tīkla finansējumu un organizē iepirkumus valsts vajadzībām. LVC pārvalda vairāk nekā 20 000 kilometru valsts autoceļu.

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.