Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Noskaidroti “Jelgavas apļu” uzvarētāji un balvu ieguvēji

Noslēgušās attālinātās skriešanas sacensības “Jelgavas apļi” un noskaidroti uzvarētāji 3,2 un 6,4 kilometru distancēs, kā arī pārsteiguma balvu ieguvēji, tostarp jūdzes distancē. Pavisam sacensībās piedalījās 73 dalībnieki, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībniekiem bija iespēja paša izvēlētā laikā veikt vienu vai abas distances – divus apļus jeb 3,2 kilometrus vai četrus apļus jeb 6,4 kilometrus –, turklāt dienā varēja reģistrēt vienu mēģinājumu katrā distancē. Tādējādi, dalībniekiem bija iespēja uzlabot savu rezultātu, jo, noslēdzoties sacensībām, vērā tika ņemts dalībnieka labākais rezultāts distancē.

Dalībnieki startēja divās vecuma grupās: 2006.–2009. gadā dzimušie (zēni un meitenes) un 2005. gadā dzimušie un vecāki (vīrieši un sievietes). 1.–3. vietas ieguvēji katrā distancē katrā vecuma grupā tiks apbalvoti ar organizatoru sarūpētām balvām.

“Jelgavas apļi 2022” rezultāti

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2 apļi jeb 3,2 kilometri

Vīrieši

 1. Raivis Reinfelds – 10,37 minūtes
 2. Artis Dude – 11,06 minūtes
 3. Kreigs Rouzs (Craig Rose) – 11,07 minūtes

Sievietes

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
 1. Elīza Viekale-Gasjūne – 14,12 minūtes
 2. Ilze Sniega – 14,42 minūtes
 3. Evita Hibšmane – 14,48 minūtes

Zēni

 1. Toms Viekals-Gasjūns – 15,03 minūtes

Meitenes

 1. Rūta Šķirus – 14,14 minūtes
 2. Elīza Vuškārniece – 18,53 minūtes
 3. Madara Anitena – 21,08 minūtes

4 apļi jeb 6,4 kilometri

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vīrieši

 1. Artis Dude – 22,27 minūtes
 2. Raivis Reinfelds – 23,12 minūtes
 3. Artjoms Seņins – 24,28 minūtes

Sievietes

 1. Ilona Daģe – 28,20 minūtes
 2. Ilze Sermolīte – 29,23 minūtes
 3. Evita Hibšmane – 31,04 minūtes

Meitenes

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
 1. Rūta Šķirus – 36,33 minūtes
 2. Madara Anitena – 53,26 minūtes

Vēl pieci pēc nejaušības principa izvēlēti dalībnieki saņems pārsteiguma balvu. Tie ir: Vita Bērziņa, Krista Bome, Mareks Krūmiņš, Dainis Upenieks un Aivis Vaļulis.

No 1. līdz 5. jūnijam jelgavniekiem bija iespēja piedalīties arī pasākumā “Eiropas jūdze”, noskrienot jūdzi garu distanci jeb 1,609 kilometrus. Pēc nejaušības principa noteikts, ka pārsteiguma balvas saņems Aiga Anitena, Jānis Banders un Artjoms Seņins.

Ar uzvarētājiem un balvu saņēmējiem Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” sazināsies personīgi. Balvas varēs saņemt “Sporta servisa centrā” Uzvaras ielā 8, Jelgavā, iestādes darba laikā līdz 22. jūnijam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Attālinātās sacensības “Jelgavas apļi” notika trešo gadu, un tās rīkoja “Sporta servisa centrs” sadarbībā ar Jelgavas Vieglatlētikas klubu un SIA “Distant Race Management”. Tas ir iniciatīvu cikla “Sportotava” pasākums. “Sportotava” ir sportisko iniciatīvu cikls, kura mērķis ir mudināt Jelgavas iedzīvotājus nodarboties ar fiziskām aktivitātēm visa gada garumā.

Cikla nosaukums “Sportotava” radies no vārdiem “sportot” un “Jelgava” un apzīmē vietu, kurā rast idejas un iedvesmu sporta aktivitātēm.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.