Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Noslēgušies Dobeles pilsētas svētki

Ar moto “Sāc vasaru te”, no 2. līdz 4. jūnijam vasaru ieskandināja Dobeles pilsētas svētki, informē Dobeles pilsētas pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svētku pirmajā dienā, 2. jūnijā, notika tematiski skrējieni visām vecuma grupām “TUVU 770”, basketbola turnīrs “BĒRZES KRASTU MAČI”, dažādas individuālas aktivitātes “SPORTO VISI”, veselības stendi, savukārt vakara noslēgumā dobelniekus un viesus priecēja grupas “Sudden Lights” koncerts.

3. jūnija rīts tika uzsākts ar svētku tirgu, kurā varēja iegādāties Latvijā ražotu produkciju, un iedzīvotājus priecēja mobilā kapela “Luste”. Dienas vidū novadnieki pirmo reizi tika aicināti uz zaļumballi ar grupu “Lustīgais Blumīzers”. Jaunajā atpūtas un rotaļu laukumā kopā ar pasākumu aģentūra “Smaidu darbnīca” tika sveikti 2022. gadā Dobeles novadā dzimušie mazuļi.

Pasākuma kulminācijā notika svētku gājiens “Darām kopā”, kura dalībnieki bija novada amatiermākslas kolektīvi, sportisti, izglītības un kultūras iestādes, uzņēmēji, sabiedriskās organizācijas, mākslinieki, mūziķi un citi viesi, savukāŗt gājiena noslēgumā ar uzrunu visus sveica Dobeles novada domes priekšsēdētājs Ivars Gorskis, bet jautrību nodrošināja grupas “Citi zēni” koncerts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Mēs visi ilgi esam gaidījuši šo brīdi, kad atkal kopā varēsim svinēt Dobeles pilsētas svētkus! Un tas ir noticis – šajā skaistajā ziedēšanas laikā, kad Dobelē virmo ceriņu smarža un priecē ceriņu burvīgās krāsas, mēs svinam – svinam gan Dobeles pilsētas svētkus, gan skaisto vasaras sākumu, jo vasara sākas tieši TE! Lai svētki varētu notikt, ir ieguldīts liels darbs, tāpēc es no sirds pateicos visiem, kuri bija iesaistīti Dobeles pilsētas svētku tapšanā – kā redzam, pašu pilsētu vislabāk raksturo tās iedzīvotāji, viņu darbi, sasniegumi un sabiedriskā aktivitāte, un mums ir, ar ko lepoties un par ko priecāties, tāpēc ir īstais laiks, lai lēktu vasarā!”, teica Dobeles novada domes priekšsēdētājs Ivars Gorskis.

“Izgaršot Dobeli” varēja Dobeles garšu skvērā, kurā bija sastopami tikai novada mājražotāji. Izveidot savu svētku piemiņas velti piedāvās unikālā “Svētku suvenīru darbnīca””; visas dienas garumā savu spēku komandu sacensībās demonstrēja LV, LT, ES, UA spēka vīri, un ar spēka zupu cienāja Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskola. Projekta mērķis ir ziedot Ukrainas atbalstam. Pievakarē visi jaunieši, un sirdī jaunie tika aicināti uz Baznīcas dārzu, kas svētku dienā pārtapa par “Mākslas dārzu”, kurā varēja radīt un rādīt (dzejā, dejā, gleznā un mūzikā). Vakara noslēgumā, romantiskā atmosfērā uz Lielās skatuves patiesi dzīvas enerģijas apmaiņa kopā ar grupu “Sound poets”

Savukārt 4. jūnijā, svētku noslēguma dienā, pilsētnieki varēja baudīt piknika sezonas atklāšanu “Pilsētas mājas” pagalmā, kā arī izmantot laivu, katamarānu un sup dēļu nomu “Pils skatos”. Tāpat svētdien notika BDK “Drellīši” sadancis kopā ar viesu kolektīviem no Rīgas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Foto galeriju var apskatīt ŠEIT.

Foto: Inga Alle

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.