Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

NVA veidos tiešsaistes raidījumu ciklu par dzīves un darba apstākļiem Eiropas valstīs

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla “EURES” darba mobilitātes konsultanti sadarbībā ar citu Eiropas valstu kolēģiem šogad veidos četrus tiešsaistes raidījumus “Uzzini pirms dodies. Droša darba ceļvedis Eiropā”, lai informētu par Eiropas Savienības (ES) un Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) darba tirgu, veicinot izpratni par droša darba iespējām Eiropā, informēja NVA.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmais tiešsaistes raidījums tiks pārraidīts 23.februārī pulksten 16 pēc Latvijas laika “EURES Latvia” “Facebook” lapā.

NVA “EURES” konsultants Andris Segliņš uz sarunu aicinās Zviedrijas “EURES” konsultantu Arne Arviddsonu, kas stāstīs par darba tirgus situāciju Zviedrijā. Raidījuma skatītāji uzzinās, kādi šajā valstī ir darba un dzīves apstākļi, kādi speciālisti pieprasīti, kā tiek noslēgti darba līgumi un kādi dokumenti nepieciešami, Zviedrijā uzsākot darba attiecības, kā jāveido CV un jāraksta motivācijas vēstule un citām niansēm.

Raidījuma translācijas sekotāji “EURES Latvia” “Facebook” lapas (https://www.facebook.com/eureslatvia) komentāru sadaļā varēs uzdot jautājumus, kā arī vienoties par attālinātu konsultāciju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“EURES” ir Eiropas valstu nodarbinātības dienestu un to partneru tīkls, tā galvenais uzdevums ir sniegt atbalstu darba ņēmējiem un darba devējiem, kuri vēlas izmantot Eiropas darbaspēka mobilitātes iespējas. “EURES” tīkls darbojas 27 Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs, kā arī Šveicē, Islandē, Lihtenšteinā un Norvēģijā. Latviju “EURES” tīklā pārstāv NVA.

NVA informē, ka šogad aprit 30 gadi kopš stājās spēkā Līgums par Eiropas Savienību, kas lika pamatu mūsdienu Eiropas Savienībai.

Mājaslapa: www.nva.gov.lv/eures

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

E-pasts: eures@nva.gov.lv

Facebook: www.facebook.com/eureslatvia/

Linkedin: www.linkedin.com/company/eures-latvia

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piektdienās no pulksten 13.00 līdz 15.00 EURES čats: https://ej.uz/zze4

Foto: nva.gov.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.