Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ozolnieku pasta nodaļa no 3.jūlija līdz 4.septembrim testēs darbalaika izmaiņas

Lai izprastu klientu vēlmes un nodrošinātu ērtākās pakalpojumu sniegšanas iespējas, Jelgavas novada Ozolnieku pasta nodaļa no 2023.gada 3.jūlija līdz 4.septembrim strādās testa režīmā – pirmdienas, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās no plkst.8 līdz 15 un otrdienās no plkst.8 līdz 18, informē VAS “Latvijas Pasts”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Testa darbalaika nepieciešamība saistīta ar Ozolnieku pasta nodaļas darbinieku novērojumiem,
ka pakalpojumu pieprasījums ir samazinājies. Pamatojoties uz testa režīma laikā iegūtajiem rezultātiem, tiks pieņemts lēmums, vai Ozolnieku pasta nodaļas darbalaiks šādā veidā jāmaina pastāvīgi. Klientu pasta pakalpojumu izmantošanas paradumi Ozolnieku pasta nodaļā Skolas ielā 1b liecina, ka pasta pakalpojumu pieprasījums ir samazinājies, tāpēc pasta nodaļai no 3.jūlija līdz 4.septembrim testa režīmā tiek mainīts darbalaiks. Testa darbalaiks par vienu līdz četrām stundām atšķiras no pašreizējām darba stundām.

Nodaļa šajā periodā strādās pirmdienas, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās no plkst.8 līdz 15 un otrdienās no plkst.8 līdz 18, lai izanalizētu pakalpojumu pieprasījumu un pieejamību, kas ļautu pieņemt lēmumu, vai šādu darbalaiku pēc testa perioda beigām noteikt pastāvīgi.

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.