Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Palielina Jelgavas pašvaldības atbalstu privātajiem bērnudārziem un auklēm

Šodien Jelgavas domes sēdē veikti grozījumi divos saistošajos noteikumos, palielinot pašvaldības atbalstu par 15 eiro mēnesī viena bērna uzturēšanas izdevumu segšanai privātās pirmsskolas izglītības iestādēs, kā arī pie bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējiem jeb auklēm, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šāds lēmums pieņemts ņemot vērā pašreizējo ekonomisko situāciju valstī, tostarp energoresursu, un citu pakalpojumu izmaksu sadārdzinājumu. Līdz ar šīm izmaiņām pašvaldības atbalsts viena bērna uzturēšanas izdevumu segšanai privātās pirmsskolas izglītības iestādēs turpmāk būs 252 eiro mēnesī par bērnu vecumā no 1,5 līdz 4 gadiem un 215 eiro mēnesī par bērnu vecumā no 5 līdz 6 gadiem, bet atbalsta apmērs mēnesī auklēm par uzraudzības pakalpojuma sniegšanu vienam bērnam sasniegs 177 eiro.

Papildu atbalsts noteikts no 1. novembra līdz 31. decembrim, ja privātā izglītības iestāde vai bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējs Izglītības pārvaldē iesniegs dokumentus, kas pamato pirmsskolas izglītības programmas vai pakalpojuma izmaksu sadārdzinājumu.

Kopumā papildu atbalsta nodrošināšanai paredzēti ap 30 000 eiro no pašvaldības budžeta.

Foto: no Jelgava. lv arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.