Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pašvaldība aicina pieteikties neformālo izglītības pasākumu organizatorus

Lai palīdzētu Ukrainas bērniem un jauniešiem iejusties vietējā kopienā, Jelgavas novada pašvaldība izsludinājusi konkursu izglītības pasākumu organizatoriem atbalsta programmas “Neformālās izglītības pasākumi, t.sk. latviešu valodas apguve, Ukrainas bērniem un jauniešiem” ietvaros.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikties var gan pašvaldību iestādes, gan biedrības un nodibinājumi, gan nevalstiskās organizācijas un citas juridiskas personas.

Atbalstāmo neformālās izglītības pasākumu saturu veido daudzveidīgas aktivitātes, piemēram, ukraiņu valodas, tradīciju un kultūras vērtību saglabāšana un praktizēšana, latviešu valodas apguve, Latvijas dabas un kultūrtelpas iepazīšana.

Konkursa ietvaros vienam bērnam tiek atbalstītas 10 aktivitātes, kas jāorganizē laika periodā līdz 1. novembrim. Vienas aktivitātes ilgums – vismaz sešas stundas. Katram bērnam pieejamā atbalsta summa ir 297 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāpiebilst, ka pasākumi paredzēti Jelgavas novadā dzīvojošiem Ukrainas civiliedzīvotāju bērniem un jauniešiem vecumā no 5 līdz 18 gadiem.

Projektu pieteikums līdz šī gada 14. jūlijam jāiesniedz personīgi Jelgavas novada pašvaldības centrālās administrācijas ēkā Jelgavā, Pasta ielā 37, vai parakstīts ar drošu elektronisko parakstu jāsūta dome@jelgavasnovads.lv.

Konkurss tiek organizēts Valsts izglītības satura centra īstenotā projekta “Atbalsts Ukrainas un Latvijas bērnu un jauniešu nometnēm” ietvaros.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa nolikums pieejams ŠEIT.

Konkursa veidlapa pieejama ŠEIT.

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.