Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pensionāri uzkrātos braucienus pilsētas autobusos var izmantot līdz 31. oktobrim

Jelgavas pašvaldība pensionāriem un politiski represētajām personām ar Jelgavas iedzīvotāja karti nodrošina 20 bezmaksas braucienus mēnesī pilsētas sabiedriskajā transportā un papildus tam līdz 31. oktobrim arī iespēju izmantot iepriekšējos mēnešos neizmantotos braucienus, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā to nosaka pašvaldības saistošie noteikumi, sākot ar novembri, pensionāriem un politiski represētajām personām būs nodrošināti 20 bezmaksas braucieni mēnesī bez iespējas izmantot uzkrātos braucienus.

Jāatgādina, ka iespēja pārcelt neizmantotos braucienus uz nākamajiem mēnešiem noteikta Jelgavas pašvaldības saistošajos noteikumos «Brīvprātīgās iniciatīvas pabalsti Jelgavas valstspilsētas pašvaldībā» un tajos jau sākotnēji tika paredzēts, ka šāds atbalsts tiek piešķirts uz laiku līdz šā gada 31. oktobrim.

Būtiski uzsvērt, ka pašvaldība šāda veida bezmaksas braucienus pilsētas sabiedriskajā transportā nodrošina tikai minēto grupu iedzīvotājiem, kuri deklarēti Jelgavas pilsētā. Tiklīdz persona maina savu deklarēto dzīvesvietu uz citu pašvaldību, Jelgavas pašvaldības atbalsts personai vairs netiek nodrošināts.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.