Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Piektdien un pirmdien izmaiņas Jelgavas 7. autobusa maršrutā

Turpinot Staļģenes ielas seguma atjaunošanu posmā no Vīksnas ielas līdz Kārniņu ceļam, piektdien, 11. novembrī, un pirmdien, 14. novembrī, pilsētas 7. maršruta autobuss no pulksten 10 neapkalpos autobusa pieturu “Rosība” abos virzienos, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai gan Staļģenes ielas posms no Vīksnas ielas līdz Kārniņu ceļam satiksmei ir slēgts, sabiedriskais transports pa to kursē. Taču piektdien un pirmdien, ja laikapstākļi būs labvēlīgi, šis ielas posms tiks asfaltēts, līdz ar to būs slēgts arī sabiedriskajam transportam.

Asfalta ieklāšanas laikā – 11. novembrī un 14. novembrī – no pulksten 10 līdz dienas noslēgumam netiks apkalpotas autobusu pieturas “Rosība” abos virzienos. Sabiedriskais transports 7. maršrutā būvdarbu zonu apbrauks pa Rudzu ielu un Vīksnas ielu. Abos virzienos uz Kārniņu ceļa pirms Aizsargu ielas virzienā no Kārniņiem tiks uzstādītas pagaidu autobusu pieturvietas. Pasažieriem jāņem vērā, ka iespējama sabiedriskā transporta kavēšanās 7. maršruta Kārniņi–Meiju ceļš reisos.

Minētais Staļģenes ielas posms tilta pār Platones upi Bauskas ielā izbūves darbu laikā tika izmantots kā būvmateriālu un tehnikas pievedamais ceļš, kā rezultātā pasliktinājās ielas esošais segums – izveidojušās bedres un iesēdumi. Šobrīd tiek veikta šī posma seguma atjaunošana, kas ietver vecā asfaltbetona nofrēzēšanu, reciklēšanu un asfaltbetona seguma ieklāšanu.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.