Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

FOTO: Pirmais ekumeniskais Lielās Piektdienas gājiens Jelgavā

Pirmo reizi Jelgavā Lielajā Piektdienā ekumeniskais Krusta ceļš. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Krusta ceļa pārgājiens, kurā bija 12 pieturas, sākās Latvijas evanģeliski luteriskās baznīcas Sv. Annas prokatedrālē un noslēdzās Romas katoļu Sv. Jaunavas katedrālē. Tajā piedalījās vairāk nekā divsimt cilvēku, kā arī katoļu un luterāņu garīdznieki. 

Foto: Gaitis Grūtups, Igors Saņuks

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (2)

 1. Pozitīvi, ka svētkos dažādās konfesijas spēj vienoties kopīgi atzīmēt svētkus!
  Bet ieraugot titulbildi pirmā doma bija, ka gājiens notiek kādā muhosranskā nevis ES dalībvalsts 4. pilsētas centrā. Nolaistās ēkas un publiskā infrastruktūra tā duras acīs.

  2
  6
  1. Kriš, ja viņī gribētu iet gājienā, nevis pazīmēties un pakaitināt pus pilsētu, viņi mierīgi pa gājēju ietvēm aizietu kur nepieciešams. Šeit ir skaidri pamanāma reliģiskā māžošanās, kam ar ticēšanu nav nekāda sakara! Cirks un nekas vairāk. Ir vēl daudzas sabiedrības grupas, kas iet gājienos. Nu un par to muhosraņsku – kļūst redzama tavu smadzeņu kapacitāte, kura ir pārāk maza lai apjēgtu, ka 2/3 daudzdzīvokļu māju apdzīvo pensionāri, kuri ar savām finansēm nevar atļauties paši tās ēkas sakārtot un valstij nav pienākuma un tiesību to darīt viņu vietā. Nu un pilsētas tīrība ir jautājums tev, jo tu jau noteikti balsoji par ZZS un Andri, vai ne?

   8
   5
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.