Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pirmdien un otrdien apmeklētājiem būs slēgta Pasta sala Jelgavā

Jelgavas pašvaldības iestāde “Kultūra” informē, ka 13. un 14. februārī, Pasta sala aiz slidotavas un rotaļu laukuma būs apmeklētājiem slēgta. Tas nozīmē, ka nebūs pieejama arī ledus skulptūru izstāde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmdien Pasta salā notiks tehniskie darbi, tostarp telšu, kas atrodas virs ledus skulptūrām, demontāža. Un tiks izvērtēts skulptūru stāvoklis, lai lemtu par iespēju pagarināt ledus skulptūru izstādi, ļaujot iedzīvotājiem tās joprojām apskatīt, vai to demontāžu.

Vēl svētdien, 12. februārī, iedzīvotāji Pasta salā par maksu var aplūkot ledus skulptūru izstādi. Ledus skulptūru izstāde atvērta no pulksten 12 līdz 19. Jāpiebilst gan, ka dažas skulptūras neatrodas zem nojumes, tāpēc laikapstākļu ietekmei ir pakļautas vairāk. Interesenti aicināti neatlikt ledus skulptūru izstādes apmeklējumu uz pēdējo brīdi.

Ieejas maksa pieaugušajiem ir 3 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem un cilvēkiem ar invaliditāti – 2 eiro, bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas. Iegādāties ieejas biļeti var gan skaidrā naudā, gan ar bankas karti kasē pie ieejas izstādes teritorijā Pasta salā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāpiebilst, ka J.Čakstes bulvārī uz izvirzījuma platformām atstātas arī fotoskulptūras, kas drošības apsvērumu dēļ ir iežogotas, lai iedzīvotāji uz tām nekāptu.     

Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka uz skulptūru apskates laiku joprojām ir slēgta Pasta sala aiz slidotavas un rotaļu laukuma.

Foto: “Kultūra”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.