Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pirmo reizi Jelgavas Pārlielupes bibliotēkā notiks bezmaksas veloskolas nodarbības

Jelgavas Pārlielupes bibliotēka bērnus no 10 gadiem jūnijā aicina piedalīties veloskolas nodarbībās un, sekmīgi nokārtojot eksāmenu, iegūt velosipēda vadītāja apliecību. Veloskolai obligāti iepriekš jāpiesakās, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Strauji tuvojas vasaras brīvlaiks, un bērni un jaunieši daudz biežāk pārvietosies ar velosipēdiem. Lai droši varētu piedalīties ceļu satiksmē, ne tikai nepieciešamas labas iemaņas, bet arī jāzina ceļu satiksmes noteikumi, ir jānokārto eksāmens, jāiegūst velosipēdista vadītāja apliecība, un to var iegūt skolēni no 10 gadu vecuma, nokārtojot eksāmenu,” saka Pārlielupes bibliotēkas vadītāja Aiga Volkova.

Lai palīdzētu skolēniem sagatavoties eksāmenam un iegūt velosipēda vadītāja apliecību, jau vairākus gadus veloskolas nodarbības tiek organizētas Jelgavas Pilsētas bibliotēkā un bērnu un jauniešu bibliotēkā “Zinītis”.

Ņemot vērā arvien pieaugošo pieprasījumu, šogad pirmo reizi apmācības notiks arī Pārlielupes bibliotēkā. Nodarbības plānotas no 6. līdz 10. jūnijam. Tām var pieteikties vai nu klātienē Pārlielupes bibliotēkā Loka maģistrālē 17, vai pa tālruni 63011829. Nodarbības būs bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots, tādēļ lūgums tām laicīgi pieteikties.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ja pieprasījums būs liels, apsveram iespēju komplektēt vēl vienu grupu, kurai mācības un eksāmens notiktu no 13. līdz 17. jūnijam,” papildina A.Volkova.

Mācību nodarbība ilgs vienu stundu, bet, ja ir vēlēšanās patstāvīgi mācīties ceļu satiksmes noteikumus, skolēni bibliotēkā varēs uzturēties ilgāk.

Foto: Jelgavas Pilsētas bibliotēka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.