Pludmales volejbola turnīrā Jelgavā laurus plūc Kristaps Šperlings un Artūrs Hirkovskis

Ierasti Piena, maizes un medus svētku laikā Jelgavā norisinājās arī atklātais pludmales volejbola turnīrs, kas šogad pulcēja 21 komandu. Uzvaru turnīrā izcīnīja Kristaps Šperlings un Artūrs Hirkovskis, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

“Komandas tika sadalītas piecās grupās. Grupu ietvaros spēles notika vienā setā līdz 15 punktiem. Izslēgšanas spēļu kārtā iekļuva 16 komandas, kas nozīmē, ka no katras grupas tikai viena komanda netika tālāk. Astotdaļfinālā un ceturtdaļfinālā spēles norisinājās vienā setā līdz 21 punktam, bet pusfinālā un finālā – divos setos līdz 15 punktiem,” Jelgavas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” stāsta turnīra organizators Andrejs Jamrovskis.

Turnīrā uzvarēja Kristaps Šperlings un Artūrs Hirkovskis, 2. vietu izcīnīja Kaspars Skrinda un Jānis Kronbergs, 3. vietu izcīnīja Lorands Lapāns un Māris Dumbris.

Jāatgādina, ka turnīrā varēja piedalīties visi spēlēt gribētāji bez vecuma, dzimuma un profesionalitātes līmeņa ierobežojumiem – visi spēlēja kopā, nedalot atsevišķās grupās pēc vecuma vai dzimuma.

Turnīrs tiek organizēts ar mērķi sekmēt pludmales volejbola attīstību un popularitāti Jelgavā un valstī un popularizēt aktīvās atpūtas iespējas Jelgavā. To organizēja volejbola klubs “Biolars Olaine/Jelgava” sadarbībā ar Jelgavas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”.