Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Populārākie Jelgavā reģistrēto bērnu vārdi – Emīlija un Ralfs

Jelgavas valstspilsētas un novada Dzimtsarakstu nodaļa apkopojusi statistiku par aizvadīto gadu. 2022. gadā nodaļā reģistrēti 611 jaundzimušie, tajā skaitā seši dvīņu pāri, un visbiežāk dotais vārds meitenēm ir Emīlija, bet zēniem – Ralfs, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību departamentā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pagājušajā gadā nodaļā reģistrēti 611 jaundzimušie – 308 meitenes un 303 zēni –, tostarp seši dvīņu pāri, kas visi dzimuši gada pirmajā pusē. 2021. gadā nodaļā reģistrēti 628 jaundzimušie.

Pagājušajā gadā populārākais vārds, ko vecāki devuši meitenēm, ir Emīlija (13), bet trīs iepriekšējo gadu populārākais vārds Sofija pērn bijis trešais – tas dots astoņām meitenēm. Otrs biežākais vārds ir Adelīna (9). Reģistrētas arī septiņas Keitas un Martas un sešas Melānijas.   

popularakie bernu vardi jelgava 2022-01 (2).jpg

Populārākais vārds zēniem aizvadītajā gadā bija Ralfs – šāds vārds dots 12 puišiem. Otrais populārākais – Marks (11), trešais – Valters (10). Aizvadītajā gadā nodaļā reģistrēti astoņi Aleksi, septiņi Edvardi un seši Dominiki un Tomi. Populārāko zēnu vārdu vidū Jelgavā pērn vairs neparādās vārds Roberts, kas pēdējos četrus gadus bija šī topa augšgalā. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2021. gadā populārākie Jelgavā reģistrēto bērnu vārdi bija Sofija un Roberts, 2020. gadā – Sofija un Edvards, 2019. gadā – Sofija un Markuss. 

No janvāra darbu ir sākusi jaunizveidotā divu pašvaldību kopīgā iestāde “Jelgavas valstspilsētas un novada Dzimtsarakstu nodaļa”, kas apmeklētājus pieņem Svētes ielā 22.

Pēc ēkas pārbūves jaunizveidotā iestāde pārcelsies uz Pasta ielu 32.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.