Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavā iedzīvotāji 4. maijā pilsētas sabiedriskajā transportā var braukt bez maksas

4. maijā atzīmēsim Latvijai vēsturisko gadadienu – pirms 33 gadiem tika pieņemta deklarācija “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”. Jelgavā šajā dienā iedzīvotāji aicināti nolikt ziedus pie Latvijas pirmā Valsts prezidenta Jāņa Čakstes pieminekļa, Jelgavas ielās notiks tradicionālais skrējiens “Brīvības stafetes”, bet vakarā būs Jelgavas kamerorķestra, Jelgavas bigbenda un vokālās grupas “Neaizmirstulītes” koncerts kultūras namā. Ieeja koncertā ir bez maksas, bet kultūras nama kasē iepriekš jāizņem ielūgums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavā svētku diena sāksies pulksten 10 ar ziedu nolikšanu pie Latvijas pirmā Valsts prezidenta J.Čakstes pieminekļa. J.Čakstes pamatnopelns ir demokrātijas un tiesiskuma ideju iedēstīšana jaunajā valstī, eiropeiskas valsts veidošana. Jelgavnieki aicināti godināt J.Čaksti visas dienas garumā.

Bet no pulksten 11 Jelgavas ielās būs tradicionālais skrējiens “Brīvības stafetes”. Sīkāka informācija par to pieejama ŠEIT. Autovadītājiem jāņem vērā, ka skrējiena laikā Lielās ielas posmā no Akadēmijas ielas līdz Pulkveža Oskara Kalpaka ielai tiks slēgta satiksme.

Prognozēto pasākumam nepiemēroto laikapstākļu dēļ ir atcelts 4. maijā pulksten 16 brīvdabas koncertzālē “Mītava” paredzētais koru un tautas deju ansambļu svētku koncerts, taču jelgavnieki Brīvības svētkos aicināti bez maksas apmeklēt koncertu “Marimba, čells un “Neaizmirstulītes””, kas notiks Jelgavas kultūras namā pulksten 19. Koncertā izskanēs Riharda Dubras, Pētera Plakida skaņdarbi un Elgas Igenbergas, Lolitas Vambutes, Ringolda Ores, Raimonda Paula latviešu estrādes mūzika. Solisti – Guntars Freibergs (marimba) un Maksims Beitāns (čells), diriģents – Aigars Meri. Koncertu ikviens var apmeklēt bez maksas, iepriekš izņemot ielūgumu Jelgavas kultūras nama kasē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tie, kuri iepriekš ir iegādājušies biļetes uz šo koncertu, tās varēs nodot un naudu atpakaļ saņemt kultūras nama kasē pēc koncerta. Savukārt nauda par internetā iegādātajām biļetēm pēc koncerta automātiski tiks reversēta uz pircēja kontu. Rezervētās sēdvietas tiks saglabātas.

Jāatgādina, ka 4. maijā, kā to paredz Jelgavas domes lēmums, iedzīvotāji pilsētas sabiedriskajā transportā var braukt bez maksas.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.