Alfarent alumīnija torņu noma – mazākiem un lielākiem projektiem

Dažādos montāžas, būvniecības un apdares darbos bieži vien ir nepieciešams veikt darbus ne tikai uz zemes, bet arī vairākus metrus virs tās. Mūsdienās šim mērķim var tikt izmantoti dažādi risinājumi, tajā skaitā, sastatnes vai alumīnija torņi. Turklāt, ņemot vērā darbu specifiku un objektu īpatnības, gudra izvēle ir alumīnija torņu noma uz noteiktu laiku. Par to, kādēļ izvēlēties alumīnija torņus, un, kur tos iespējams iznomāt par draudzīgu cenu, lasiet raksta turpinājumā. 

Kādos gadījumos noderīgi ir tieši alumīnija torņi?
Ir vairākas priekšrocības, kuras nodrošina alumīnija torņi, tādēļ tos nereti izvēlas izmantot ne tikai montāžas un celtniecības darbos, bet arī, veicot ēku apdari. Turklāt šos torņus vienlīdz ātri un ērti var uzstādīt gan telpās, gan ārpus tām. Alumīnija torņu priekšrocība ir to vieglums un iespēja tos ātri samontēt, nepieciešamības gadījumā pārvietot ar atbalsta riteņu palīdzību. Alumīnija torņus izvēlas darbiem, kuru veikšanai nav nepieciešams  ilgs laiks, darbi jāveic vairākas vietās.

Izmantojot  pielāgojamos atbalsta pēdas (uz riteņiem), tos var montēt ne tikai uz taisnas, bet arī slīpas virsmas vai pat uz kāpnēm.

Torņa sastāvdaļas ražotas no alumīnija, kas ļauj konstrukciju ne tikai viegli salikt un izjaukt, nepielietojot sarežģītus instrumentus, bet arī ērti pārvietot, kad vien nepieciešams. Lai vēl vairāk atvieglotu alumīnija torņa pārvietošanu, tas ir aprīkots ar riteņiem.

Kvalitatīvu, drošu un daudzpusīgu alumīnija torņu noma no Alfarent
Meklējot, kur nomāt alumīnija torņus vai sastatnes, klienti vispirms pievērš uzmanību tam, cik pieredzējis, uzticams, atzīts ir uzņēmums, kas piedāvā šādus pakalpojumus. Alfarent var lepoties ar vairāku gadu pieredzi gan sastatņu, gan alumīnija torņu nomā, uzstādīšanā un transportēšanā, nodrošinot pilna cikla servisu.

Kopš 2017. gada uzņēmuma piedāvājumā ir alumīnija torņu noma. Alumīnija tornis cenas ziņā ir izdevīgs risinājums gan mazākiem, gan lielākiem projektiem.

Visas konstrukcijas veidotas atbilstoši darba aizsardzības prasībām, kā arī Latvijas un Eiropas likumdošanai un standartiem, tādēļ varat būt droši par Alfarent produkcijas augsto kvalitāti un ilgmūžību.

Uzziniet vairāk – Alfarent.lv!

Reklāmraksti