Kas ir Floutinga Procedūra?

Uzlādējot sevi ar patīkamām emocijām un veltot laiku sevi, tas viss dod spēku būt līdzsvarā un harmonijā ik dienu. Ir cilvēki, kas ir atraduši savu resursa avotu, bet ir tādi, kas to vēl arvien meklē. Mēs vēlamies atklāt vienu no iespējām, kā relaksēties un uzlādēt sevi, lai ik dienu būtu savā spēka centrā.

Floaty piedāvā floutinga pakalpojumus, kas atver citu skatu uz sevi un apkārtējo pasauli.  Floutinga sesija norit īpaši aprīkotā skaņas un gaismas necaurlaidīgā kapsulā (nav nekādu kairinājumu no apkārtējās vides), kurā ir apmēram 30 cm ūdens, kas piepildīts ar Epsom sāli. Pateicoties sēra, magnija un skābekļa kombinācijai, kas ir sālī, ķermenis spēj ūdenī peldēt bez jebkādas piepūles. Tā ir absolūta un dievišķa relaksācijas sajūta, kas gan ķermeni, gan prātu var aiznest citos līmeņos. 

Katrs cilvēks floutinga sesijā un pēc tās var justies savādāk, bet vienojošais noteikti būs dziļa relaksācijas sajūta. 

Ieguvumi no floutinga sesijas:
● ķermeņa un prāta stresa mazināšanās;
● ļoti dziļa relaksācija;
● uzlabojas nervu sistēmas darbība un miega kvalitāte;
● muskuļu atjaunošanās pēc lielas slodzes;
● ķermeņa attīrīšanās Epsom sāls iedarības rezultātā;
● līdzsvarojas emocionālais stāvoklis.

Tie ir tikai daži populārākie ieguvumi no floutinga sesijas apmeklējuma. Jau pēc vienas floutinga sesijas cilvēks var izjust iepriešminētās priekšrocības, bet attiecīgi praktizējot floutingu regulāri, šīs priekšrocības var nostabilizēties un būt ar ilglaicīgu efektu. Visbiežāk tieši trešajā sesijā tiek panākts vislielākais pozitīvais ieguvums.

Daudziem cilvēkiem prāts ir ļoti aktīvs, tādēļ šis ir lielisks veids, kā nomierināt un atbrīvot prātu no ikdienas domu skrējiena. Nomierināts prāts sniedz ļoti daudz pozitīvu aspektu ikdienas dzīvē. Un nevajag satraukties, ja pirmajā floutinga sesijā prāts ir nemierīgs, viss notiks pakāpeniski. 

Tā ir tikai 1 h, ko veltīt sev, bet ieguvumi ir neizmērāmi un neatsverami. Jūsu ķermenis, prāts un gars būs ļoti pateicīgi par šādu pieredzi un piedzīvojumu. Atliek tikai pamēģināt, lai saprastu, ka šis relaksācijas veids nav salīdzināms ne ar ko citu. Jums atliek tikai izvēlēties floutinga sesiju un ļauties tai!

Reklāmraksti