LOCK SERVICE ATSLĒGU SERVISS 24/7

Lock Service uzņēmumā strādā savas jomas profesionāļi ar trīsdesmit gadu pieredzi. Nav tādu mājas vai mašīnu durvju, kuras mūsu meistari nevarētu atvērt. Ne tikai durvis, nepieciešamības gadījumā varam atvērt arī, piemēram, seifu. Ar Sos Servisu var sazināties gan zvanot vai nosūtot ziņu Whatsapp - tālrunis 26577725. Atsūtiet bildes ar durvīm, kuras ir nepieciešams atvērt, un pāris minūšu laikā mēs Jums nosūtīsim pakalpojuma izmaksas. Situācijas, kad var būt nepieciešama mūsu palīdzība, var notikt jebkurā diennakts laikā, tādēļ mēs strādājam un esam sasniedzami 24 stundas diennaktī un septiņas dienas nedēļā. Apkalpojam klientus Rīgā un 50 km rādiusā ap Rīgu. 

DURVJU ATVĒRŠANA
Durvju atvēršana ir Lock Service darbinieku ikdiena. Ir daudz un dažādu dzīves situāciju, kad nākas to darīt. Piemēram:

  • ir pazudusi mājas durvju atslēga;
  • atslēga iestrēgusi slēdzenē;
  • aizkritušas durvis;
  • dažādi mehāniski durvju slēdzenes bojājumi.

Uzticiet atrisināt šos jautājumus speciālistiem, kas durvis atvērs saudzīgi, lai Jums neradītu liekus izdevumus. Risinot šo jautājumu pašu spēkiem, durvis vai slēdzene var tikt neatgriezeniski bojātas.  Paturiet prātā, kad pie Jums ieradīsies durvju serviss, tad būs jāuzrāda dokuments, ka Jūs esat konkrētās mājas vai dzīvokļa īpašnieks, lai durvju atvēršanas process būtu likumīgs. 

AUTO DURVJU ATVĒRŠANA
Auto durvju atvēršana var būt nepieciešama ne tikai vecāka gada gājuma mašīnām. Arī ar jaunām mašīnām var atgadīties situācijas, kad ir nepieciešama auto atvēršana. Neatkarīgi no mašīnas modeļa vai izlaiduma gada, mēs varēsim Jums palīdzēt. Gluži kā pirms mājas vai dzīvokļa atvēršanas, arī pirms auto durvju atvēršanas būs jāuzrāda dokumenti, ka Jūs esat konkrētā auto īpašnieks. Auto atslēgu serviss palīdzēs, piemēram, šādās situācijās:

  • ja ir tehniskas problēmas tieši durvju rokturī vai slēdzenē, kādēļ nav iespējams atvērt auto durvis;
  • īssavienojums automašīnas vados;
  • atslēga atstāta auto iekšpusē.

Tās ir tikai dažas no situācijām, kad mūsu klientiem ir bijusi nepieciešama automašīnas durvju atvēršana. Ir bijušas situācijas, kad auto durvis nevar atvērt, bet auto iekšpusē ir palikuši pasažieri. Īpaši trauksmaini tas ir tad, ja tie ir bērni. Mēs iesakām šādā situācijā būt mierīgiem, nesist ārā mašīnas logu, bet sazināties ar Lock Service meistariem, kuri šo situāciju atrisinās ātri, jo auto durvju atvēršana ir mūsu ikdiena. 

Katrs no mums ir kādas jomas speciālists un meistars, Lock Service darbinieki lieliski pieprot savu arodu, tādēļ uztici mājas, dzīvokļa, seifa vai auto durvju atvēršanu tikai profesionāļiem.

Reklāmraksti