Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Roberts Strīpnieks atstās “Latvijas valsts mežu” valdes priekšsēdētāja amatu un kļūs par “Latraps” vadītāju

“Latraps” Elejas komplekss, skats no augšas. Foto: “Latraps”publicitātes

AS “Latvijas valsts meži” (LVM) valdes priekšsēdētājs Roberts Strīpnieks pēc vairāk nekā 20 gadiem amatā ir pieņēmis lēmumu atstāt uzņēmumu no šī gada 30.decembra, lai no nākamā gada sākuma kļūtu par lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvo sabiedrības “Latraps” vadītāju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pēc divdesmit gadiem LVM jau kādu laiku esmu apsvēris lēmumu meklēt jaunu darba cēlienu un tieši šobrīd esmu saņēmis vadības amata piedāvājumu no liela, privāta uzņēmuma ar sazarotu darbību un plašu nākotnes potenciālu, turklāt ar būtisku nozīmi visai Latvijas ekonomikai un sabiedrībai,” komentē Strīpnieks.

“Latraps” padomes priekšsēdētājs Valters Bruss aģentūru LETA informēja, ka Strīpnieks “Latraps” sāks vadīt no 17.janvāra, kad pašreizējais LVM valdes priekšsēdētājs stāsies līdzšinējā “Latraps” vadītāja Edgara Ružas vietā. Kooperatīvās sabiedrības dibinātājs un vadītājs Ruža par valdes priekšsēdētāja amata atstāšanu paziņoja pagājušajā nedēļā. Ruža turpmāk strādās stratēģijas un attīstības projektu jomā.

Kā norāda LVM, uzņēmuma padome vēl šī gada izskaņā ārkārtas padomes sēdē lems par valdes priekšsēdētāja iecelšanu no citu valdes locekļu vidus, vēlāk rīkojot konkursu uz valdes priekšsēdētāja amatu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Padomes ārkārtas sēde plānota nākamnedēļ, taču datums tiks precizēts.

LVM padome izsaka pateicību Strīpniekam par ieguldījumu uzņēmuma ilgtermiņa izaugsmē.

LVM valdē turpina strādāt Gints Bumbieris, Arnis Melnis, Edvīns Zakovics un Jānis Lapiņš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau ziņots, ka Strīpnieks ir bijis LVM valdes priekšsēdētājs kopš uzņēmuma dibināšanas 1999.gada oktobrī.

LVM apgrozījums kopumā 2020.gadā bija 349,693 miljoni eiro, kas ir par 6,8% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka par 40,7% un bija 62,286 miljoni eiro.

LVM vienīgais īpašnieks ir valsts, bet akciju turētāja ir Zemkopības ministrija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka “Latraps” apgrozījums finanšu gadā, kas ilga no 2019.gada 1.jūlija līdz 2020.gada 30.jūnijam, bija 269,902 miljoni eiro, kas ir par 35,7% vairāk nekā iepriekšējā finanšu gadā, taču kooperatīvā sabiedrība cieta zaudējumus 3,339 miljonu eiro apmērā pretstatā peļņai iepriekšējā finanšu gadā.

“Latraps” reģistrēta 2000.gadā. Pagājušā gada beigās kooperatīvam bija vairāk nekā 1110 biedru.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.