Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Rotaslietas, kuras jūsu tēlam ir īpaši svarīgas

Kas veido katra cilvēka tēlu? Tas noteikti ir viņa apģērbs, apavi, izvēlētās krāsas, kosmētika un, protams, arī rotaslietas. Neiztrūkstoši jebkura tēla pamatā ir konkrētā cilvēka raksturs un dzīvesveids. Jo skaidrs, ka vislabākais koptēls veidojas kopā ar smaidu un iekšējo enerģiju. Bet šoreiz parunāsim vairāk par rotām. Kādas rotas un kā veido cilvēka tēlu?

Saderināšanās gredzens ir neaizvietojama klasika

Tā ir rota, kas parasti tiek iegādāta un kalpo pat gadu desmitiem ilgi, tāpēc nepieciešama īpaša rūpība, izvēloties saderināšanās gredzenu savai otrai pusītei. Būtiski ir zināt ne tikai praktiskas lietas (kā gredzena izmērs un valkātājai tīkamākais dārgmetāls), bet arī stilu un gaumi. Smalkai dāmai var izvēlēties ļoti smalku gredzenu ar nelielu dārgakmeni, savukārt, piemēram, aktīva dzīvesveida piekritējai piemērotāka būs nedaudz platāka rota ar lielāku, labi nostiprinātu dārgakmeni vai pat vispār bez tā. Ir svarīgi, lai saderināšanās gredzens papildina tēlu nevis nonāk pretrunā ar to.

Auskari vienmēr bijuši modē

Būtiska nozīme kopējā tēla veidošanā ir auskariem. Tie var būt pavisam neuzkrītoši nagliņu tipa auskari, kas tiek valkāti ikdienā un ir pieskaņoti, piemēram, laulības gredzenam, bet tie var būt arī masīvi un uzkrītoši, pieskaņoti ekstravertām, mākslinieciskām būtnēm vai īpaši svinīgiem notikumiem. Auskari, jo īpaši, ja tie ir ar kādiem uzkrītošiem akcentiem, ir viena no pamanāmākajām rotām, jo tie atrodas vistuvāk sejai un acīm, kurās visbiežāk veramies sarunas laikā.

Citas rotas par kurām nevar aizmirst

Pie ikdienā valkājamām rotām, kas papildina valkātājas tēlu, noteikti jāmin arī ķēdītes. Ja nēsājat smalku gredzenu, askētiskus auskarus, pilnīgi noteikti piestāvēs arī šaura ķēdīte, veidojot saskanīgu un gaumīgu kopējo tēlu. Izvēloties ikdienas rotas un pieskaņojot tās stilam, jebkurā gadījumā ir būtiski nepārspīlēt (izņemot gadījumus, kad tieši pārspīlējums ir galvenais tēla akcents). Ķēdītes ir rota, ko labprāt izvēlas gan vīrieši, gan sievietes. Vīriešiem nereti tā ir vienīgā ikdienas rota, tāpēc bieži vien tiek izvēlēta pietiekami masīva un uzkrītoša.

Vai nepieciešama vēl kāda rota? Arī tas atkarīgs no sajūtām. Iespējams, jums patiks arī rokassprādze, ap kāju liekama ķēdīte, aproču pogas vai piespraudes. Iespējams, jums nepieciešama rotu kolekcija, lai katru dienu izvēlētos noskaņojumam un notikumiem atbilstošāko. Ieskatieties Gredzentins.lv piedāvājumā!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.