Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Rundāles pilī notiks konkursa “Gada uzņēmējs Zemgalē” laureātu godināšana

Piektdien, 25.novembrī pēcpusdienā Rundāles pilī notiks konkursa “Gada uzņēmējs Zemgalē” laureātu godināšana, aģentūru LETA informēja Zemgales Plānošanas reģiona (ZPR) pārstāvis Juris Kālis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad no Jelgavas pilsētas laureāti ir uzņēmumi SIA “RB metāls”; SIA “Baltyre Latvia”; SIA “Latvijas piens”; no Aizkraukles novada – individuālā darba veicējs Silvars Dumpis, apskates saimniecības “Karlīnas” saimnieks; ZS “Ģēģeri”; AS “Virši – A”; no Bauskas novada – SIA “Drukā Bauskā”; SIA “Pīlādzis”; AS “Balticovo”; no Dobeles novada – SIA “Telpa MS”, ZS “Muldas”; SIA “East Metal”; no Jelgavas novada – SIA “Monte Stories”; SIA “Zaza Timber Production”; SIA “Dinex Latvia”, no Jēkabpils novada – SIA “Uzkuri”; SIA “Spāres – L” un SIA “Gaujas Koks”.

Visi laureāti, pateicoties reģiona pašvaldību finansiālam atbalstam, Rundāles pilī saņems īpaši darinātu piemiņas zīmi, Atzinības rakstu un naudas balvu 500 eiro apmērā. Svinīgajā pasākumā piedalīsies pašvaldību vadītāji, vairāku valsts institūciju un plašsaziņas līdzekļu pārstāvji.

Sarīkojumu organizē ZPR, bet par nominācijai izvirzītajiem kandidātiem balsoja Zemgales Attīstības padomes (ZAP) dalībnieki. Uz balvu trīs dažādās kategorijās var pretendēt uzņēmumu īpašnieki, kuru uzņēmums reģistrēts vai veic saimniecisko darbību konkrētās pašvaldības teritorijā. Pretendentiem nedrīkst būt nodokļu vai nodevu parādu, kā arī pārkāpumu darba tiesisko attiecību un darba aizsardzības jomā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pārējo kritēriju starpā minēta uzņēmuma darbības pozitīvā ietekme uz novada vai pilsētas, kā arī reģiona ekonomisko izaugsmi un sociālo problēmu risināšanu, dzīves telpas uzlabošanu. Pretendentam jāveicina videi draudzīgu tehnoloģiju ieviešana, ar savu produkciju jābūt aktīvam vietējā vai ārzemju tirgus dalībniekam. Tāpat tiek vērtēts radošums uzņēmumā, kā arī sabiedriskā aktivitāte. Katra no reģionā ietilpstošajām pašvaldībām titula piešķiršanai izvirza vienu pretendentu trīs dažādās nominācijās: Gada jaunais uzņēmējs, Gada mazais/mikro uzņēmējs un Gada vidējais/lielais uzņēmējs.

Foto: “Karcher”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.