Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Rūpniecības ielas BENU Aptieka pārceļas uz jaunām telpām un piedāvā plašāku sortimentu

Pēc remonta durvis pagājušajā nedēļā vērusi BENU aptieka Jelgavā, Rūpniecības ielā 77a. Tagad aptieka atrodas daudz lielākās un ērtākās telpās, kā arī piedāvā klientiem vēl plašāku sortimentu. Par jauninājumiem aptiekā un tās produktu klāstā, kā arī farmaceitisko konsultāciju nozīmi stāsta aptiekas īpašniece Dina Kurzemniece.

Aptiekas īpašniece Dina Kurzemniece

Farmaceite Dina Kurzemniece ir uzņēmuma “Pils aptieka” īpašniece. Uzņēmums apvieno piecas aptiekas, un trīs no tām atrodas Jelgavā, uz franšīzes pamata sadarbojoties ar BENU Aptiekas zīmolu. D.Kurzemniece saka: “Jūtam to, ka jelgavnieki mīl savējos. Arī mēs esam Jelgavas uzņēmums un ikdienā redzam, ka cilvēki labprāt dodas pie tā farmaceita, ko jau iepazinuši un kam uzticas. Vienlaikus Jelgavas iedzīvotājiem ir būtiski, lai viss nepieciešamais būtu pieejams tepat uz vietas, un tieši to mēs arī cenšamies nodrošināt! Manuprāt, BENU Aptiekas koncepts ir ļoti piemērots Jelgavai. Pateicoties tam, varam jelgavniekiem piedāvāt īpaši plašu sortimentu, kā arī dažādas izdevīgas un plašas atlaides – tematiskās dienas, mēneša atlaides, klienta, dāvanu kartes un daudzas citas labas iespējas!”

Jauninājumi pēc remonta
Jautāta, kādi ieguvumi sagaida aptiekas klientus pēc remonta, D.Kurzemniece saka: “Uzlabojumi ir visās jomās! Tagad mums ir plašākas un gaišākas telpas, kas ļauj klientiem ērtāk iepirkties, vieglāk apskatīt vēlamās preces. Ir arī lielāks preču klāsts, kurā īpaši padomāts par mūsu klientu vajadzībām. Turklāt tagad mums ir arī speciālā farmaceitiskās aprūpes telpa, kur varam sniegt farmaceitu konsultācijas un izmērīt asinsspiedienu. Ja klientiem būs nepieciešamība, būs pieejama arī cukura līmeņa asinīs un holesterīna dia­gnostika, kā arī varēs veikt Covid-19 eksprestestu. Mēs vadīsimies pēc klientu vajadzībām un pieskaņosimies situācijai.”

Pārdomāts sortiments
“Katrai aptiekai ir savs klientu loks,” skaidro D.Kurzemniece. “Tādēļ mēs vadāmies pēc mūsu klientu vēlmēm un vajadzībām un cenšamies piedāvāt tieši to, kas viņiem ir nepieciešams. Tagad mūsu aptiekā ir paplašināts gan kosmētikas, gan uztura bagātinātāju klāsts, tāpat pie mums ir pieejamas preces sadzīves situācijām. Piemēram, blakus aptiekai ir sporta laukums, tādēļ rūpējamies arī par to, lai aptiekā būtu pieejamas sportošanai aktuālas preces – dažādas saites rokām, elkoņiem, ceļiem, apsēji, nelielu traumu un brūču apkopšanas līdzekļi. Cenšamies rūpēties par ikviena klienta vajadzībām – gan tiem, kas nāk pēc medikamentiem, kosmētikas, gan tiem, kas ierodas pēc līdzekļiem profilaksei un sadzīvisko situāciju vajadzībām!”

Aptiekas īpašniece uzsver, ka aptiekā iespējams pasūtīt arī Latvijā nereģistrētus medikamentus, kā arī izgatavot nepieciešamos preparātus pēc pasūtījuma.

Farmaceita padoms – īpaši aktuāls
Šobrīd, kad vīrusu izplatība ir īpaši augsta, vēl aktuālāks kļūst jautājums par speciālistu pieejamību. “Farmaceits ir vienīgais brīvi pieejamais veselības aprūpes speciālists, pie kura var vērsties pēc dažādiem padomiem – gan sadzīves situācijās, gan profilakses, skaistumkopšanas un citos jautājumos,” saka D.Kurzemniece. “Nāciet uz aptieku pēc padoma! Pajautājiet farmaceitam par profilaksi, piemēram, par to, kā stiprināt organismu vīrusu sezonā! Profilakse vienmēr ir labāka (nekā vēlāk ārstēt jau radušos veselības problēmu) – gan no veselības, gan finansiālā, gan ieguldītā laika viedokļa!”

Aptiekas īpašniece uzsver, ka farmaceitu izglītošanās vienmēr bijusi īpaši svarīga, tādēļ aptieku farmaceiti regulāri apmeklē dažādus kursus un seminārus, kas palīdz gūt jaunas, aktuālas zināšanas vienmēr mainīgajā farmācijas jomā. Tas ļauj sniegt klientiem vislabāko farmaceitisko aprūpi un padomus.

D.Kurzemniece novēl: “Lai jaunajā gadā visiem būtu laba veselība, jo laba veselība ir cilvēka lielākā bagātība! Vienlaikus atcerieties – ja rodas situācijas, kad ir kādi veselības traucējumi vai nepieciešams padoms, nāciet pie mums uz aptieku! Mēs centīsimies jums palīdzēt tik labi, cik vien iespējams! Esam jelgavnieki un vēlamies, lai šeit mēs dzīvotu pēc iespējas labāk, veselīgāk un laimīgāk!”

Esiet laipni gaidīti BENU Aptiekā Jelgavā, Rūpniecības ielā 77A, katru dienu no plkst.9 līdz 21.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.