Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Sāk plānveida asfaltbetona bedrīšu remontu ar karsto asfaltu

Šonedēļ Jelgavā sākts plānveida asfaltbetona bedrīšu remonts ar karsto asfaltu. Darbi ir uzsākti Pulkveža Brieža ielā un Meiju ceļā, Rīgas ielā, Miera ielā, Bauskas ielā, Blaumaņa ielā, Pasta ielā, Krišjāņa Barona ielā, Pilssalas ielā, Cukura ielā, Tērvetes ielā, Katoļu ielā un citviet. Tāpat šos darbus paredzēts veikt arī pašvaldības īpašumā esošajos iekšpagalmu ceļos un koplietošanas brauktuvēs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Veicot plānoto bedrīšu remontu, tiek pielietota pilnā un nepilnā asfaltēšanas tehnoloģija. Bedrīšu remonts ar nepilno tehnoloģiju nozīmē bedrīšu aizpildīšanu ar asfalta maisījumu, iepriekš iztīrot bedri no netīrumiem, bet bez to malu sagatavošanas tās apzāģējot, izfrēzējot vai atskaldot. Savukārt bedrīšu remonts ar pilno tehnoloģiju ir bedrīšu aizpildīšana ar asfalta maisījumu, pirms tam apzāģējot, izfrēzējot vai atskaldot bedrīšu malu kontūras, asfalta atlikumus un sakrājušos netīrumus iztīrot ar gaisa strūklu. Pilnā tehnoloģija tiek izmantota ielās, kuru segums ir labā stāvoklī.

Par problēmām pilsētas ielu segumā iedzīvotāji aicināti ziņot Pašvaldības operatīvās informācijas centram pa diennakts iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.