Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Satiksmes organizācijas izmaiņas Akadēmijas ielas un Lielās ielas krustojumā – nogriezties pa labi uz Lielo ielu varēs no divām joslām

Šodien, 9. jūlijā, spēkā stājas izmaiņas satiksmes organizācijā Akadēmijas ielas un Lielās ielas krustojumā. Turpmāk, izbraucot no Akadēmijas ielas uz Lielo ielu, labo pagriezienu varēs veikt no vidējās un labās braukšanas joslas, bet nogriezties pa kreisi un braukt taisni virzienā uz Uzvaras ielu varēs no kreisās joslas, informē “Pilsētsaimniecība”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai ieviestu šādu satiksmes organizāciju, pirmdienas vakarā veiktas izmaiņas luksoforu signālplānā, bet šodien tiks mainīts ceļu horizontālais apzīmējums, kas norāda par atļautajiem braukšanas virzieniem, un ceļa zīme Nr. 513 “Braukšanas virzieni joslās”. Papildus satiksmes drošībai tuvāk Driksas ielai tiks pārvietota ceļa zīme Nr. 326 “Apstāties aizliegts”, kuras darbības zona ir pa Akadēmijas ielu. Līdz ar to šodien, 9. jūlijā, krustojumā var būt īslaicīgi satiksmes ierobežojumi.

Lai satiksmes organizācijas izmaiņām pievērstu transportlīdzekļu vadītāju uzmanību, tiks uzstādītas arī dzeltenās informatīvās zīmes. Plānots, ka tās tur būs aptuveni divas nedēļas, nepieciešamības gadījumā – ilgāk.

Satiksmes organizācijas izmaiņas tiek ieviestas, pamatojoties uz Jelgavas valstspilsētas pašvaldības Satiksmes kustības drošības komisijas 2024. gada 12. jūnija sēdes lēmumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Transportlīdzekļu vadītājiem lūgums būt vērīgiem un ņemt vērā satiksmes organizācijas izmaiņas.

Akadēmijas iela, krustojums ar Lielo ielu

Foto: Jelgava.lv un “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.